Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Altına imzamı atarım diyor. :oleyo:
Buraya yapılacak çok iğrenç bir espri bulmuştum ama onu yazmasam daha iyi olur sanırım. :oleyo:

Neyse normalimsi bir cevap olarak, çeviri yapmakta çok geç kaldın, diyeyim. :oleyo2:

Ben yazmıştım. 11 ocağa kadar finallerim var sonra tam gaz devam.

Önereceğim filmleri listeliyorum. Şu an sekiz film oldu. Yani en az sekiz devir ben buradayım :D
Sekiz devir deyince az bir süre gibi duruyor olabilir de, sekiz devir aşağı yukarı dört sene falan ediyor. Mümkünatı yok o kadar devam etmez bence. :D

Bu film indirme mantığını bir türlü anlayamadım, eskiden filmlere erişim kısıtlıydı, indirir arşiv yapardık.
Artık online olarak her siteden çok rahat izlenebiliyor, neden hala film indiriyor insanlar?
İnternet yavaş, donmadan izleyemiyorum. Hele HD izlemek istersem, donmamasının mümkünatı yok. Şahsen ben indirdiğim zaman bu sebepten dolayı indiriyordum.

:D
İnternet yavaş, donmadan izleyemiyorum. Hele HD izlemek istersem, donmamasının mümkünatı yok. Şahsen ben indirdiğim zaman bu sebepten dolayı indiriyordum.
+1

Saçma sapan rus playerların da donucakmı ortasında gerginligi, zaten 100 mg net olsun ilerlermiyor 10 sn bir donuyor vesayre vesayre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık