Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
@Mercury senden cevap gelmedi diye söylüyorum artık; Ready Player One
Çoklu etiketlerde bazı kişilere bildirim gitmiyormuş, ama ben yapayım. 1-2 kişiye bildirim gitse bile kar.

@amaneden @Sir Crocodile @Kuroro @Crowley @Cias @Kaido_93 @H1dalg0 @Gümüş @Çörekçioğlu Luffy @çiköfte @Daredewill @Fejugod @YAOLH @the witness @Kaidou @Death Knight @ch3rl0b11n @Akagami Shanks @Bilture19 @Raiden

İzlediyseniz veya izlemek istemiyorsanız izlemeyebileceğinizi tekrar belirtir, izleyecek olanlara da şimdiden iyi seyirler dilerim. :)

Çoklu etiketlerde bazı kişilere bildirim gitmiyormuş, ama ben yapayım. 1-2 kişiye bildirim gitse bile kar.

@amaneden @Sir Crocodile @Kuroro @Crowley @Cias @Kaido_93 @H1dalg0 @Gümüş @Çörekçioğlu Luffy @çiköfte @Daredewill @Fejugod @YAOLH @the witness @Kaidou @Death Knight @ch3rl0b11n @Akagami Shanks @Bilture19 @Raiden

İzlediyseniz veya izlemek istemiyorsanız izlemeyebileceğinizi tekrar belirtir, izleyecek olanlara da şimdiden iyi seyirler dilerim. :)
Copy paste mi yapıyorsun, tek tek yazınca gelir, daha bana bir kere gelmedi.

Getirirler getirmesine de sonrasından emin değilim :p
@Mercury
Şu ana kadar hiçbir filmi izleyemediğim için bütün üyelerden özür diliyorum ama okuldan ötürü gerçekten çok yoğunum :( büyük ihtimalle bu filmi de pas geçmek zorunda kalıcam.
Neyse artık. Dersler falan biraz hafifleyince bize eşlik edersin artık. :)

Copy paste mi yapıyorsun, tek tek yazınca gelir, daha bana bir kere gelmedi.
Tek tek yazıyorum. Öyle ki, yaza yaza üyelerin katılım sıralamasını ezberledim. :oleyo:

Smoker'a sormuştum. Sitede bir sorun var sanırım. Çoklu alıntı yapılınca böyle olabiliyor. Tekli alıntı ile herkese ayrı ayrı haber verebilirim, ama o zaman da mesaj sayısı kasıyormuş gibi olur. Bildirim gelmiyorsa tek çare konuyu takip etmek. :(

Bana da bildirim gelmiyor. Gerçi sorun değil. Konuyu sürekli takip halindeyim.

İzleyelim bakalım. :)

Bana da bildirim gelmiyor. Gerçi sorun değil. Konuyu sürekli takip halindeyim.

İzleyelim bakalım. :)
Siteyle alakalı bir durum dediğim gibi. Umarım ileride düzelir. :(

Bu arada bu vesile ile bir kez daha yazayım, sürekli takip halinde olmak da değil, kulüp üyeleri her pazartesi konuya girseler bile, yeni filmi görebilirler. İlk mesajda film hakkında yapılan yorumları da topluyorum. Yaptığımız geyik muhabbeti haricinde kaçırdığınız çok fazla bir şey yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık