Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Biraz emek istiyor yorumlaması. Bizse %99 emek harcamadığımız için o kadar da derinine inmiyoruz bana kalırsa.
Artık olduğu kadar diyeyim, zaten herhangi birinde her filmi o düzeyde (Buranın altını çizeyim, gerçekten güzel yorumlar vardı,ama o kadar detaya inmek ayrı bir şey) yorumlayacak sabır ve emek olsa, üstüne biraz daha koyup film eleştirmeni falan olurdu. :ehe:

@Gümüş ile konuşmuştuk o konuyu, normalde bir hafta dolunca yapılan yorumları tek mesajda toplayıp, ardından konudaki ilk mesaja bunu link olarak ekleyecektim. Yine yaparım da, bu sefer yeni yazılanları üstüne eklemem gerekecek, ve bunu yapmak telefondan biraz zor oluyor. Yine bir deneyeyim ama bakalım.
Uğraştırdım seni kusra bakma, ama tartışma ortamı olması ve fikirleri öğrenmek için iyi olur.
Kadın olduğunu bilmiyordum, kafamda hep 30-35 yaşlarında önden kel (Açıkçası avatarının biraz genç hali) olarak hayal ediyordum, kafamdakine çok zıt bir şey çıktı. :oleyo:
Hadi bunu alçakça düşündün de söylemeye utanmadın mı cinsiyetimi öğrendikten sonra.:artiz:

Dram filmlerinin seyirciyi ağlatmak için çizdikleri yolu, müzik kullanımını, replikleri falan bayık ve samimiyetsiz bulurum. Hollywood olsa büyük olasılıkla izlemezdim. Ama İran filmleri başka. Bu filmde olduğu gibi bir dertleri var bunu sinema yoluyla iyi aktarıyorlar.

Uğraştırdım seni kusra bakma, ama tartışma ortamı olması ve fikirleri öğrenmek için iyi olur. (1)

Hadi bunu alçakça düşündün de söylemeye utanmadın mı cinsiyetimi öğrendikten sonra.:artiz: (2)

Dram filmlerinin seyirciyi ağlatmak için çizdikleri yolu, müzik kullanımını, replikleri falan bayık ve samimiyetsiz bulurum. Hollywood olsa büyük olasılıkla izlemezdim. Ama İran filmleri başka. Bu filmde olduğu gibi bir dertleri var bunu sinema yoluyla iyi aktarıyorlar.(3)
1-Sıkıntı yok, telefondan da olsa, düşündüğüm kadar zor değildi. :)

2-Avatarın hep aynı, bir süre sonra ister istemez zihne öyle yerleşiyor. Ben ne yapabilirim? :oleyo2:

3- Alt seviye Hollywood dram filmleri konusunda haklısın. Alt seviye Türk dram filmleri konusunda da öyle. Ama ikisinin de kaliteli filmleri sağlam oluyor bence. İran sineması konusunda katılıyorum. Adamlar bu işin altından genellikle kalkabiliyorlar.

Katiliyorum.
Film onermek zorunlu mu ben sadece kulupten faydalansam olmaz mi :D
Tamamdır, ekliyorum. :)
Şimdi şöyle bir şey, sıra sana gelene kadar zaten aylar aylar geçecek. O zamana kadar bir şey seçebilirsin bence. İlla istemiyorsan sıranı kulüpten veya kulüp dışından birilerine devredebilirsin.

1-Sıkıntı yok, telefondan da olsa, düşündüğüm kadar zor değildi. :)

2-Avatarın hep aynı, bir süre sonra ister istemez zihne öyle yerleşiyor. Ben ne yapabilirim? :oleyo2:

3- Alt seviye Hollywood dram filmleri konusunda haklısın. Alt seviye Türk dram filmleri konusunda da öyle. Ama ikisinin de kaliteli filmleri sağlam oluyor bence. İran sineması konusunda katılıyorum. Adamlar bu işin altından genellikle kalkabiliyorlar.
İstikrar da suç oldu. :(
Alt üst bilmem, bana çoğu birbirinin laciverti geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık