Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Ne filmlerden ne de film eleştirmekten anlasam da ben de kısaca film hakkındaki görüşümü yazayım.
Ben, filmin anlatmak istediği şey değil de filmin kendisi adına beğenmediğim şeyleri dile getireyim.
Film oldukça sıkıcı geldi. Öncelikle film zaten çok hareketli bir film değil bununla beraber bir de olaylar çok yavaş ilerliyor ve olaylar arası, zaten kısa kısa olan diyaloglar arası boşluğu nedense çok uzun tutmuşlar. Bunun sebebi izleyiciyi düşünmeye sevketmek ve filmdeki mevcut atmosfere girmesini kolaylaştırmak olabilir ama yine de insanı içine çeken sahneler pek az olduğu için daha çok "şu sahneler geçsin de asıl mevzuya geçelim artık" kafasındaydım izlerken. Bunun dışında Baktay, filmin çoğunda hep aynı cümleleri kurup duruyor ve nedense aynı cümleleri söyleyip dururken beş dakika boyunca boş boş bakan yüzünü yakın çekim izliyoruz, filmin geri kalanının çoğunda da yürüdüğünü izledik sadece. Kısaca filmin gereksiz yere uzun tutulduğunu düşünüyorum, eğer kısa film formatında yapılsaymış hem seyir keyfi açısından hem de anlatılmak istenenin vuruculuğu açısından daha iyi olabilirmiş.
Belki yavaş akan, pek aksiyon olmayan filmleri sevmiyorsundur. Ben o yanını sevdim çünkü biraz :ehe: Ha, film efsane değil zaten bence. Bana göre ortalamanın üstü sadece. Belirteyim dedim. :D

Anladım teşekkürler.Alın beni de Mercury Fejugod
Tamamdır :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık