Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Figarland Garling

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 29 50.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 29 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    58
Bir antik silaha çöp diyecek kadar basiretsiz biri.

Ağzının burnunun dağıldığı anı görmeyi iple çekiyorum.

Teşekkürler.Kutsalların bir dövüş kolezyumu olabilir diye düşünüyorum.Dressrosada o yüzden gördük Doflamingo eski bir kutsal olarak örnek almış olabilir.Kutsal ejder yapılanması aslında hristiyan Roma impratorluğuna çok benziyor şu anda.
Tipi beklediğimden daha iyi. Genel görüşün aksine beğenmeye daha yakınım.
Yüz hatları keskin bu da karizmatik olmasına katkı sağlıyor Roger’a benziyor burun yapısı falan.Bende amerikadakiler gibi tam bir kanun adamı izlenimi uyandırdı.Yani yasa için asıp kesen merhamet etmeyen tipten.
Şu kısımda inşallah ters köşe olmayız.
Çünkü "Pislikleri koruyan, koruduğu pisliklerden daha aşağılıktır" lafı iki türlü de anlaşılabilir.
1- Mjosgard'a ithafen koruduğun kişilerden daha aşağılıksın demiş olabilir.
2- Kendisi görevi gereği kutsal ejderleri koruduğu (belki de onları aşağılık olarak değerlendiriyor) için kendini kutsal ejderlerden daha aşağılık olarak görüyordur. Böyle bir ihtimal sonucunda Garp ile aynı düşünceye sahip olabilir.
İkinci ihtimal bence olmaz.Bu adam en fanatik kutsal çıkacak kraldan çok kralcı olur gorosei o kadar bağlı değildir.
Balon çıkacak karakterlerdir.
Luffy ile karşılaşacak diyorsun yani. :D Luffy ile dövüşene balon diyorlar yeni çıkan bir karakterse zaten tamam şansı yok geçmiş olsun…

Kendisinden çok birşey beklemiyorum Cp0 içinde Lucci gibi komutan seviyesi bir adam varsa Kutsal Şovalye lideri de sağ kol veya üstü olabilir. Amiral eder mi emin değilim daha ötesini beklemiyorum. Muhtemelen güncel Sengoku seviyesidir.

Geçen birileri twitterda , son sayıdaki geçen şampiyon çevirisinin değilde Tanrı vadisi olayının kahramanı olmalı doğrusu yazmışlardı @Smoker var mı öyle gerçek bir bilgi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık