Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Feitan vs Meruem

Kim yener ?

• Feitan Rising Sun yeteneği ile yener.

• Meruem yener.

• Kararsızım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Feitanı bende severim ama sesine alışamadım :D Bende Merueme karşı normal bir savaşta şansının olmadığını düşünüyorum. Zaten tam olarak vs tartışması değil amacım Rising Sun adlı yeteneğinin en güçlü sıcaklığına karşı savaşan Meruemin kazanıp kazanamayacağını çoğunluk olarak tartmak.
Emin misin? Feitan ile Usopp'un seslendirmeni aynı da.

karolla

merueme hakaret içerdiği için konunun kilitlenmesi taraftarıyım :p

merueme hakaret içerdiği için konunun kilitlenmesi taraftarıyım :p
Muziplik olsun diye yazdın büyük ihtimal fakat ben yinede söyleyeyim. Konunun abartılı bir tarafı yok.
Konuyu okuyomusunuz okumuyomusunuz onuda bilmiyorum. Bu konuyu Feitanın Rising Sun adlı yeteneğine karşı Meruem ile yapacakları bir savaşın sonucunda ne olacağını merak ettiğim için böyle bir konu açtım :p

Kral öyle bir seviyedeydi ki normal bir şekilde değil sadece hile hurdayla yenilebilirdi ki öyle de oldu. O evrende meruem'i alacak kimse yoktur.

karolla

Muziplik olsun diye yazdın büyük ihtimal fakat ben yinede söyleyeyim. Konunun abartılı bir tarafı yok.
Konuyu okuyomusunuz okumuyomusunuz onuda bilmiyorum. Bu konuyu Feitanın Rising Sun adlı yeteneğine karşı Meruem ile yapacakları bir savaşın sonucunda ne olacağını merak ettiğim için böyle bir konu açtım :p
Okudum konuyu yahu. Feitanın en güçlü saldırısı merueme zarar vermez bence.

Kral öyle bir seviyedeydi ki normal bir şekilde değil sadece hile hurdayla yenilebilirdi ki öyle de oldu. O evrende meruem'i alacak kimse yoktur.
Gül ile yenildiği için bir ihtimal böyle bir yetenek ile de yenilebilir diye düşündüm. Zira bu Rising Sun adlı yetenek fiziksel bir güce bağlı değil tamamen Sıcaklık ile alakalı ve Zazana karşı kullandığındaki sıcaklığın düşük seviyede olduğunu vurgulamıştı.

Keşke feitan mıdır fettan mıdır o adamın yerine Reisi veya Ging'i sürseydin.
Hiç şansı olmazdı Rising Sunlada.Yahut Meruem yerine Killuanın babasını sürseydin :D
Belki bunlarda daha ne olabilirdik .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık