Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Otomobil Markalarınız?

5 kişi tüm seçeneklere oy vermiş üstelik bunların ikisi adı lazım değil örnek olması gereken kişiler. Bari formalite icabı da olsa bir tanesini es geçseydiniz.:(

Ama asıl beni şaşırtan Zori'nin tek oy kullanması oldu.

Gercek su ki gelecekte alabilecegim ve en sevdigim araba markalari Almanya'dan cikiyor ama aralarindaki favori BMW

ankette birsuru araba markasini gordum favori falan ama alabilecegim araba ile hayal edebilecegim araba arasinda koca bir duvar var
guzel bir BMW X3 veya X4 ( veya herhangi bir X serisi veya M serisi ) almayi dusunuyorum gelecekte ( param yeter ozamana kadar:) )

Hayali favori derseniz? Maybacht / RR / Buggati vs.vs.vs...

5 kişi tüm seçeneklere oy vermiş üstelik bunların ikisi adı lazım değil örnek olması gereken kişiler. Bari formalite icabı da olsa bir tanesini es geçseydiniz.:(

Ama asıl beni şaşırtan Zori'nin tek oy kullanması oldu.
Buna ben de şaşırdım. :/
Ama ben hepsini severim yani, hiç öyle en sevdiğim hangisidir diye özel olarak düşünmemiştim. Ama illa tek olacak diyorsanız, Audi candır.

GREENMUSTANG

Volvo. Karşıma Bugattiyi'de koysalar Ferrariyi'de Volvo'yu seçerim. Arabalardan sadece bu markaya merakım var yani olacaksa o olur başkasında gönlüm yok :rolleyes:

Anketten Bentley. Ama bu ankete göre (Alfa Romeo hariç) daha ulaşılabilir araç olarak babadan kalma bir Volkswogen'cilik var.
Edit: Konuya yeni göz gezdirdim Volkswagen otomobil piyasasına dur demiş resmen ne geniş şemsiyesi varmış arkadaş Volkswagenin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık