Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Otomobil Markalarınız?

Herkese iyi akşamlar korsanfan ahalisi. Neredeyse tamamına yakınının erkek olduğu forumda otomobillerle ilgili bir konu açılması gerektiğine kanaat getirdim ve bir anket açmaya karar verdim. Sanıyorum ki buradaki herkesin az da olsa otomobillere bir ilgisi vardır diye düşünüyorum.

Ankete popüler olduğunu düşündüğüm ve en sevilen 14 markayı almaya çalışacağım. Eğer ki içlerinden farklı bir favoriniz varsa da diğer seçeneği sizin için ankette yerini almış olacak.

Yavaştan başlayabiliriz o zaman.

1.Alfa Romeo

Şıkların içindeki belki de ulaşılması en kolay marka budur. Tasarım denince akla italyan otomobilleri geldiğinden, çok sevilen markalardan biri olan alfa romeoyu ankete koymayı düşündüm.

2.Aston Martin

İngiliz lüks otomobil markalarından biridir. Kendine has tasarım anlayışıyla diğer markalardan ayrılmaktadır.

3.Audi

Volkswagen ın çatısı altında olsa da her zaman vw'den farklı olarak karşımıza çıkan bir araba markasıdır audi. Her ne kadar tüm modellerinin tasarımları birbirine benzese de.

4.Bentley

Volkswagenin sahibi olduğu ingiliz lüks otomobil markasıdır.

5.BMW

Genel merkezi almanyanın münih kentinde olup, açılımı Bayerische Motoren Werke olan otomobil markasıdır.
Yıllardır mercedes ve audi ile rekabet içerisindedirler ama onların arasından sürüş keyfi ile sıyrılmaktadır.
Sloganı da "Ultimate Driving Machine" dir.

6.Bugatti

Volkwagenin sahip olduğu fransız kökenli spor otomobil markasıdır.Seri üretim en pahalı ve en hızlı otomobillerden biridir.

7.Ferrari

İtalyan arabalarının en meşhuru hatta belki de dünyanın en meşhur spor otomobil markasıdır. Kırmızı rengin en çok özdeşleştiği markadır.

8.Jaguar

Hint otomobil markası tatanın sahibi olduğu ingiliz lüks otomobil üreticilerinden biridir.

9.Lamgorghini

Volkswagenin'in sahibi olduğu italyan spor otomobil üreticilerinden birisidir.

10.Lexus

Toyota tarafından üretilen lüks otomobil markasıdır.

11.Maserati

Bir başka italyan spor otomobil markasından biridir.

12.Mercedes-Benz

Genel merkezi almanyanın stutgart kentinde olan otomobil markasıdır. Diğer alman otomobillerinde her zaman bir adım önde görülmektedir. Konfor dendiği zaman akla ilk gelen markalardandır.

13.Porsche

Volkswagenin yarısına sahip olduğu alman spor otomobil markasıdır.

14.Rolls-Royce

İngiliz lüks otomobil markalarından biridir. Hatta en lüks otomobil markası da denilebilir.

15.Diğer

Bu şıkkı da ankete koyamadığım diğer tüm otomobiller için seçebilirsiniz.

Çok fazla fotoğraf ekleyemedim, herkes istediği gibi fotoğraf paylaşabilir bu konuda.

Daha sonradan bazı eklemeler veya çıkarmalar yapabilirim, herkese kolay gelsin..

Unknown

Arabalara pek ilgim yoktur ama tip olarak burda Aston Martin i ve Maseratti yi beğendim.Birde kendi bildiğim arabalardan Mustangi severim.

Roronoa Zoro

Dodge Viper GTS R'a karşı farklı bir sevgim var fakat genel olarak konuşacak olursak Mercedes.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık