Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Korsanfan Tartışmanız

Sizce hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    62
Aynı dediğin gibi düşünüyorum. Çünkü bu konulardan hiçbirisi daha netleşmedi ve hala hepsine köküne kadar yoruma açık. Adam kesinlikle okuyucu birbirini yesin istiyor. Sadece bizim forumda da değil tüm fanlar Marineford'dan beri WBvsRoger tartışıyor. Sonucu hala yok. :hhh:

Hangisi daha komik? Kılıç ustalarında haki yok? Logia kullanıcıları haki kullanamıyor onların Logia savunmaları var? :hhh::ehe:
Mihawk’ın seviyesi şıkkından sonra Sanji’nin seviyesizlikleri yazıp geyik yapacaktım ama sonra vazgeçtim objektif olmaz diye.:hhh:O şık daha mı iyi olurdu ne diyorsun. :D

1- Logia meyve yiyenleri hakisi yoktur veyahut Logia formundayken haki kullanamıyorlar.

Marineford zamanı ortaya atılmıştı. Amiraller haki bariyeri yapmasına rağmen efsane olmuş bir tartışmaydı. Bu tartışma Punkhazard'a kadar sürdü tabi. Bu tartışmanın başlıca sebepleri Ace'in haki kullanmıyor olmasaydı. Üstüne de Akainu, Ace'i hiyerarşiyle ezdiğini söylemişti. Zaten koka falan da hak getire! İnsanlar dörde ayrılmıştı. Logia meyve yiyenler haki kulllanmıyorcular. Logia formundayken haki kullanamıyorcular. Hakiyi Logia savunması için kullanıyorlarcular. İnsan formundayken haki kullanabiliyorcular.

2- Favorilerimden birisi!! Zoro, Luffy'nin acısını alıp ölmediğine göre daha dayanıklıdır. Artık bunun tartışması pek dönmüyor çünkü Zorocular direkt bunu kabul etmiş durumda. Tartışmıyorlar bile.

3- Her yıl belli aralıklarla hortlayan Luffy apartmanları yıkarak kurtuldu, Zoro kılıcı olmadan çıkamadı çünkü ezik bir güçsüz.

4- Efsanedir!! Bir dolu Zoro fanı sırf bu yüzden banlanmıştır. :hhh: Sabaody Island'a, Zoro kral haki kullandı. "Roronoa Zoro, adamda kral haki var."

5- Burada nasıl olmaz? Yine Marineford fenomeni bir tartışma var ve hala aktif olarak tartışılıyor. Daha geçen gün gördüm. Kizaru, Benn Beckman'den korktu. :hhh:

6- Şakayla karışık olsada hala süre gelen Crocodile'ın cinsiyeti tartışmaları.

7- Daha yeni yeni kırılmaya başlayan bir tartışma. Sengoku fikir adamıdır çünkü Luffy'i bile indiremedi. Üstüne Stronger'ı bile indiremedi.

8- Garp, Akainu'yu çat diye öldürebilir miydi?

9- Bizim foruma nadide tartışmalarından biriydi. Enel'in sıcaklığı vs Ace'in sıcaklığı vs Akainu'nun sıcaklığı. Fizikten kimyadan girip mantıktan çıkmıştı forum.

10- Sadece Mihawk değil tüm kılıç ustalarında haki yoktur dendiği bir dönem dolmuştu. Yine Marineford yüzünden. Hatta Punkhazard'a bile emin değildik. Dressrosa'da netleşti.

1-Bu ilginçmiş bak.

2-Ne diyeceğimi bilemedim.

3-Bu doru

4-Bu doruysa yer yerinden oynar.Böyle bir muahbbet gerçekten geçti mi ya :D nerde kullanmış merak ettim

5-Bu hala devam eden boş bir tartışma.Donanma Amirali Sağ Kol'dan mı korkacak? Wano'ya gideyim mi Sakazuki diyor Kizaru tek başına.

6-Hala olaiblir.

7-Boş bir tartışma daha.Filo Amiralinin fikir adamı olması saçma olur.WB eski denizden kimler kaldı derken Sengoku'nun ismini de söylüyor.Zaten Roger'ın sözleriyle Sengoku'nun ne kadar güçlü olduğu anlaşılır.Bu arada Rayleigh'i de yener.

8-Öldüremezdi.Kimse bir Amirali çat diye öldüremez Roger da dahil.WB belki de şu ana kadarki en güçlü depremini yolladı ama Akainu sadece bi 15 20 saniye hareketsiz kaldı ardından yüzeye çıkıp yine ortalığı dağıttı.

9-Bu da aklımı kurcalıyor hala.Sıcaklığa göre meyve hiyerarşisi olabilir mi?

10-...

Üye silindi 1004

Mihawk’ın seviyesi şıkkından sonra Sanji’nin seviyesizlikleri yazıp geyik yapacaktım ama sonra vazgeçtim objektif olmaz diye.:hhh:O şık daha mı iyi olurdu ne diyorsun. :D
Bence son derece iyi olurdu. Karakter tanıtımlarında en çok sayfası olan ikili Sanji ve Mihawk. Birisinin seviyesi diğerinin seviyesizliği mevzu. :D

1-Bu ilginçmiş bak.

2-Ne diyeceğimi bilemedim.

3-Bu doru

4-Bu doruysa yer yerinden oynar.Böyle bir muahbbet gerçekten geçti mi ya :D nerde kullanmış merak ettim

5-Bu hala devam eden boş bir tartışma.Donanma Amirali Sağ Kol'dan mı korkacak? Wano'ya gideyim mi Sakazuki diyor Kizaru tek başına.

6-Hala olaiblir.

7-Boş bir tartışma daha.Filo Amiralinin fikir adamı olması saçma olur.WB eski denizden kimler kaldı derken Sengoku'nun ismini de söylüyor.Zaten Roger'ın sözleriyle Sengoku'nun ne kadar güçlü olduğu anlaşılır.Bu arada Rayleigh'i de yener.

8-Öldüremezdi.Kimse bir Amirali çat diye öldüremez Roger da dahil.WB belki de şu ana kadarki en güçlü depremini yolladı ama Akainu sadece bi 15 20 saniye hareketsiz kaldı ardından yüzeye çıkıp yine ortalığı dağıttı.

9-Bu da aklımı kurcalıyor hala.Sıcaklığa göre meyve hiyerarşisi olabilir mi?

10-...
Kizaru, Benn'den korktunun hala devam etmesine bayılıyorum. Kizaru, Kata'dan korksa gülerdik mesela aynı durum.

Bence son derece iyi olurdu. Karakter tanıtımlarında en çok sayfası olan ikili Sanji ve Mihawk. Birisinin seviyesi diğerinin seviyesizliği mevzu. :D

Kizaru, Benn'den korktunun hala devam etmesine bayılıyorum. Kizaru, Kata'dan korksa gülerdik mesela aynı durum.
Akainu ile Katakuri denktir yorumları var hala. Kizaru için korkar diyen çıkar elbette. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık