Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    408
Shanks...One Piece'e tam olarak başlamadan önce çocukken starda vardı oradan bir kaç bölüm izlemiştim. Aklımda kalan şeyler ise lastik çocuk(adı buydu starda) ve kırmızı saçlı bir adamın onu kurtarırken kolunun kopmasıydı. O gün bu gün Shanks :D

Teach için çocuğumu keserim
anji için kalbime hançer saplarım. gerekirse kamabakkayı yakarım. hatta hancocku sanji için tavlarım. tek başıma marinelere meydan okurum. akainuyu köpeğim yaparım. hatta onun için all blueyu YARATIRIM! o benim kıymetlim. onun için siper olurum. gerekirse - gerekirse onun için ölürüm, dövüşsün diye zoro bile olurum!!!

anji için kalbime hançer saplarım. gerekirse kamabakkayı yakarım. hatta hancocku sanji için tavlarım. tek başıma marinelere meydan okurum. akainuyu köpeğim yaparım. hatta onun için all blueyu YARATIRIM! o benim kıymetlim. onun için siper olurum. gerekirse - gerekirse onun için OKAMA bile olurum!!!
nobrian faciası gibi duruyor bak .... bende sanji fanıyım ama yani

nobrian faciası gibi duruyor bak .... bende sanji fanıyım ama yani
okamalık fazla geldi. tarttım kafamda,olmaz o çok fazla gelir. bünye kaldırmaz. ama ben asıl dr who ve sherlock ve l fanıyım. seçim yapacaksam:
sanji 3
l;8
sherlock 9.9
doktor 12(değerlendirme 10 üzerinden yapılmıştır.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık