Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Game of Thrones Karakteriniz?

Neden ki, tüm Lannister hanedanını toparlayan ve saygı duyulası kılan kişi oydu. Ölümünden önce de sonra da Lannister hanedanının durumu ortada. Tamam yaptıkları pek hoş gibi görünmüyor ama deli kralın yaptıkları da normal değildi. Olaylara Lannisterlar açısından bakıldığında Tywin büyük ihtimal en akıllılarından biriydi ama pek sevgi beslediği söylenemez. Bu da sonu oldu kısacası.
biraz akıllı olsaydı tyrion gibi zeki bi adama o şekilde davranmazdı

biraz akıllı olsaydı tyrion gibi zeki bi adama o şekilde davranmazdı
Ama işte haksızlık yapıyorsun burada, babasını aşağılık biri olarak görüp de Tyrion gibi yetişmiş birinden Ned Stark gibi biri olmasını beklemen fazla olur. Mutlak güce inandığı için babası gibi Tyrion'u da hor gördü ama ihanet edebileceğini düşünmedi. Ben buna seriye karakter çeşitliliği katılması derim, deli kral zamanında yaptıklarıyla zekasını yeterince kanıtladı zaten ki karakter olarak da iyi yaratılmış diyebilirim. Ben serideki tüm karakterleri kendi hanedanları arasında incelerim.

Cüce varken gerisi yarım adam.Hem 60 kiloysa cücenin 59'u t***k.Şu sahne yeter be.[[video=youtube;Ph8yEdP0xO0]http://www.youtube.com/watch?v=Ph8yEdP0xO0[/video] Kitapları da belli bir yere kadar okudum devam edeceğim ama hala favorim cüce.

Ama işte haksızlık yapıyorsun burada, babasını aşağılık biri olarak görüp de Tyrion gibi yetişmiş birinden Ned Stark gibi biri olmasını beklemen fazla olur. Mutlak güce inandığı için babası gibi Tyrion'u da hor gördü ama ihanet edebileceğini düşünmedi. Ben buna seriye karakter çeşitliliği katılması derim, deli kral zamanında yaptıklarıyla zekasını yeterince kanıtladı zaten ki karakter olarak da iyi yaratılmış diyebilirim. Ben serideki tüm karakterleri kendi hanedanları arasında incelerim.
yanlış düşünmüyorum tyriondaki zekayı gördü ama yinede onu sevemedi tyrionun hor görülücek bir yanı yoktu zeka en büyük güçtür sonuçta

Dizisini izlemedim, kitabını da okumadım, konusunu vs de bilmiyorum ama sırf capslerde gördüğüm Daenerys Targaryen (Khaleesi ) adı ile ankette yer alan hatun için başlamayı düşünüyorum bu seriye. O yüzden ona oy verdim. :)

Dizisini izlemedim, kitabını da okumadım, konusunu vs de bilmiyorum ama sırf capslerde gördüğüm Daenerys Targaryen (Khaleesi ) adı ile ankette yer alan hatun için başlamayı düşünüyorum bu seriye. O yüzden ona oy verdim. :)
Başla başla çok sevilen bir karakter zaten sürekli hikayede,burada değil ama diğer anketlerin çoğunda da 2.sırada genelde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık