Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Game of Thrones Karakteriniz?

Tyrion Lannister! Hem dizide hem kitaplarda favori karakterimdir. Adam gördüğüm en şahsına münhasır karakter. Her cümlesi hem alaycı hem de felsefik. En sevdiğim yanı ise kendisi ile barışık olması. Kusurlarına insanların saldırmasını beklemeden kendisi vuruyor. Kendisini bu kadar eleştiren başka karakter görmedim Got evreninde onun dışında :D Başka hiçbir karakter o tiple bu kadar skor yapamazdı :hhh:

Son düzenleme:
Hotah çok güçlü bir profil çiziyor fakat henüz çok göstermedi kendisini, yeni çıkacak kitapta şov yapacaktır bir savaşçı olarak bence de ama bunun dışında neyini sevdin merak ettim Martin karakteri çok fazla derinlemesine işlemediğinden soruyorum :D
Betimlemesi ve bağlılığı çok hoşuma gitti. Yeni kitapta en çok merak ettiğim karakter.

Betimlemesi ve bağlılığı çok hoşuma gitti. Yeni kitapta en çok merak ettiğim karakter.
Bana Robert'in gençliğini hatırlattığından ilgimi çekti gençliği derken Hotah genç değil tabi ama Robert kadar güçlü bir savaşçı çıkabilir koca bir baltayla savaşacak kadar güçlü karakter az seride bu yüzden merak ediyorum bende :D ama en çok onu sevmem için yeterli değil Tyrion gibi ilgi çekici bir kişilik değil düz bir adam :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık