Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Film Afişleriniz

İyi günler. Film afişleri belki normalde dikkatinizi çok çekmiyor olabilir. Fakat bence bir filmin afişi insanların o filme olan ilgisini çeker. Bir afişe baktığımızda o film hakkında genel fikir elde ederiz. O yüzden bir filmin afişi illa akıllarımıza kazınır. Bence çok iyi tasarlanmış bir afiş filmin kendisi kadar önemlidir. Bu başlıkta da favori film afişlerinizi paylaşabilirsiniz.

Başlangıç olarak ben favorilerimden paylaşayım.

Robert McCall iyi konsept çizer araştırınız bakınız

bunda sanırım iki poster vardı, ikincisinin bi duvara asıldığını hiç görmedim sanırım fazla kışkırtıcıydı.
bunu posteri film kiraladığım dükkanın girişine asmışlardı almamak mümkün değildi
biraz klasik tabi, karşına aldığın ateş ne kadar parlak yanarsa gölgen de o kadar karanlık olur. aydınlığı getirenin karanlık silüeti güzel bi tezat, karşıtlığın mümkün olmadığını karşıtlıkla resmediyor (kadir başgan atmış gerçi de olsun fav sonuçta)
john wick e laf ettikten sonra ben :S lan dümdüz aksiyon kapağı bu

Son düzenleme:
Robert McCall iyi konsept çizer araştırınız bakınız

bunda sanırım iki poster vardı, ikincisinin bi duvara asıldığını hiç görmedim sanırım fazla kışkırtıcıydı.
bunu posteri film kiraladığım dükkanın girişine asmışlardı almamak mümkün değildi

john wick e laf ettikten sonra ben :S lan dümdüz aksiyon kapağı bu
Filmin mazisi var kardeşim. Duyguyu tözden alıyorum.

Filmin mazisi var kardeşim. Duyguyu tözden alıyorum.
matrix bir sistemdir, keko. bu sistem bizim düşmanımız. ama sistemin içindeyken ne görüyorsun? iş adamları, öğretmenler, avukatlar, marangozlar, inşaat mühendisleri, konyalılar. kurtarmaya çalıştığımız insanların zihinleri. ama biz başarana kadar, bu insanlar da sistemin bir parçası ve bu da onları düşmanlarımız yapıyor. şunu anlamalısın: bu insanların çoğu serbest bırakılmaya hazır değil. ve büyük bir kısmı o kadar içine girmişler, sisteme o kadar bağımlı hale gelmişler ki, onu korumak için savaşabilirler… beni dinliyor musun, yoksa kırmızı elbiseli kadına mı bakıyorsun? tekrar bak. dondur! matrixde değil miyiz? bu sana bir şeyi öğretmek için dizayn edilmiş bir program. eğer bizden biri değilsen, onlardan birisindir

matrix bir sistemdir, keko. bu sistem bizim düşmanımız. ama sistemin içindeyken ne görüyorsun? iş adamları, öğretmenler, avukatlar, marangozlar, inşaat mühendisleri, konyalılar. kurtarmaya çalıştığımız insanların zihinleri. ama biz başarana kadar, bu insanlar da sistemin bir parçası ve bu da onları düşmanlarımız yapıyor. şunu anlamalısın: bu insanların çoğu serbest bırakılmaya hazır değil. ve büyük bir kısmı o kadar içine girmişler, sisteme o kadar bağımlı hale gelmişler ki, onu korumak için savaşabilirler… beni dinliyor musun, yoksa kırmızı elbiseli kadına mı bakıyorsun? tekrar bak. dondur! matrixde değil miyiz? bu sana bir şeyi öğretmek için dizayn edilmiş bir program. eğer bizden biri değilsen, onlardan birisindir
Olm bu rpyi yemiştik lan bir grup hayalperest velet olarak :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık