Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fatihin Hakisi

• Konbuyu başlatan Monkey :D Luffy
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hakinin asil gucunu daha gormedik.iradesi kuvvetli kisileri bayiltmasa bile anlik duraklatabilir.abartilmis guc diyenler cidden garibime gidiyor oda buna kral hakisi demis ve daha bu hakiyi sinirli alanlarda gorduk neye gore abartilmis
?

houshoku bencede potansiyel demek.narutoda en önemli şey chakra,hiç bir yetenegin olmasa bile devasa bir chakrayla önemli bir kişi oluyorsun.bleachte reiatsu,keza fairy tailde büyü gücü,dbdede ki vardı.one piecetede haki var.

sıradan bir haki kullanıcısı yetenegi ve haki gücü orantısında tek bir renge odaklanıp onda uzmanlasabilirken.yani onlar bir bardak su doldurabilirken,iki tipi kullananlar iki bardak su doldurabiliyor.ben houshokuda ise damacana levelinde olduklarını düsünüyorum :D yani doldur doldur bitmiyor.hatta o kadar fazla ki,o çöp bayıltma dedigimiz salınımı yapabiliyorlar.

şimdi çöp olayına gelirsek,shanks wbnin ana gemisinin yarısını sadece ruhuylan pert etti.luffy daha bu konuda çömez.shanksıda gecicek.ben marinefordda gelip atarlandıktan sonra denizcileri bir cogunun savasmak istememesinide shanksın hakisine baglıyorum.kararsız olanlar tereddüte düstü,akagami ve tayfasıyla dövüsmek konusunda.

o yüzden zaten busoshoku meyve yeteneginin egemenligini ele alıp asıl bedene ulasabiliyorken, luffynin böyle bir yetenege houshoku aracılıgıyla ihtiyacı yok bence.cünkü son savasta 3-5 korsanla degil onbinlerce orduları olan wg ve hükümetlerine savas acıcak ;)

bence başka özellikleride vardır
mesela 398.bölümde rayleigh , camie nin boyun halkasını patlamanın yönünü değiştirerek çıkarttı bu nasıl yapıldı açıklanmadı. bu gibi özellikleride olabilir

oda bu yeteneği baş karaktere ve en karizma karakterlerine veriyor öyle sadece çöpleri bayıltmak değil, potansiyal ve tarihin yönünü değiştirmeye girmiyorum bile, shanks hakiyle beyaz sakalın (düşünün yani moby dicke) zarar veriyor, 1e1 vs de iradesi güçlü rakibe karşı bir şey olur mu bilmiyorum ama seninki baskın çıkarsa bir an açık vermesine neden olabileceğini düşünüyorum ki iradesi baskın çıkma konusunda luffy den kralı yoktur, benim görüşüm bu ki pek çok arkadaşımızdan da benzerini duyduk inşallah oda yakın bir zamanda bu konuda biraz daha ipucu veya örnek verir.

Arc'ın bosslarını hakiyle bayıltıcaksa zaten seri haftaya biter. Bunca zaman 10 kişi nasıl bunlar onbinlerce adamın arasında sıyrılcak diyorduk. Haki muhabbeti çıktı he tmm dedik gayette mantıklı geldi.

çöpleri temizlemek basit bi güç mü zannediyorsunuz siz wb nin tayfasında 2 tane kralın hakisi kullanabilen adam olucaktı ozaman siz görürdünüz marineford savaşının gidişatını o marinefordu dümdüz ederdi korsanlar luffy bile o elit 10.bin denizcinin yarısından fazlasını bayıltabilirken o çömez haliyle gerisini siz düşünün wb marco jozu... ve müttefikler vs sengoku garp + 3 amiral ve bikaç koramiral

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık