Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Fallout (2024-)

İlk bölümü izledim. Gayet güzeldi.

Çelik Kardeşliğindeki zenci arkadaş atom bombasından buzdolabına saklanarak mı kurtulmuş, ben mi yanlış anladım?

Ayrıca vault sakinlerinin daha dikkatli olmalarını beklerdim, her vault üniforması giyeni içeri mi alıyorsunuz kardeşim?

Diğer bölümleri izledikçe yorum yaparım.
Kimi vaultlara başvuru ile giriliyor bazılarına sadece aşırı yetenekli ve zekileri alıyorlar bazılarına savaş kahramanlarını bazılarına uyuşturucu bağımlılılarını artık nasıl deneyler yapacaklarsa ona göre insan alıyorlar.

Merak ettiğim husus; Betheda bütün senaryoyu anlatmış mı yoksa yönetmen mi doldurmuş bazı yerleri? Hatırladığım kadarıyla ilk bombayı atan belli değildi, burada şirket attı diye söylüyorlar.

İkinci sezon beklentilerim;

1- Deathclaw (zaten Deathclaw iskeleti gösterdiler ilk sezon)
2- Strip (en son sahnede gösteriyorlar)
3- Mr. House (o da Strip’te zaten)
4- Sezarın Lejyonu (eklerlerse müthiş olur)
5- Sentetikler, diğer tonla robot
6- Mini Nuke ve belki Atom Bombası

Bunlar olur umarım :good:

Diziyi bitirdim. İzlediğim son (6 ayda) dizilere kıyasla 8/10 aldı benden. Maximus oyunculuk açısından vasat ama karakter gelişimine açık bir oyuncu bu yüzden sempatimi kazandı. Ghoul’u baya sevdim ama son bölümde kimsenin onu görmeyip herkese deşmesi saçmalıktı. Lucy de tam bir embesil ama hikayesini iyi anlatıyorlar. 2. Sezon izlenir. Lucy’nin kardeşi de Meh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık