Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Fallout (2024-)

Yayınlayan Kanal: Prime Video
Sezon Sayısı: 1
IMDb Puanı: -
Türü: Aksiyon, Macera, Dram
Durumu: 12 Nisan 2024'te çıkacak
Baş Roller: Moises Arias, Johnny Pemberton, Walton Goggins

Hikaye gelecekte, kıyamet sonrası Los Angeles'ta geçiyor. Vatandaşlar, nükleer imha sonrasında kendilerini radyasyondan, mutantlardan ve haydutlardan korumak için yer altı sığınaklarında yaşamak zorunda kalmıştır. Onlardan biri dışarı çıkmaya karar verir ve olaylar başlar.

Fallout'un lore ile çok yakın değilim ama dizi anladığım kadarıyla canon olacakmış. Her hâlükârda bakılır.

Fragman hoşuma gitti. Walton Googins Ghoul olarak acayip iyi olmuş. Fallout New Vegas ayıla bayıla oynadığım çok sevdiğim bir oyun. Fallout evrenini de seviyorum. Merak ediyorum baya diziyi.

Önden yerimizi alalım. Bir boys, invincible ya da en kötü gen v ayarında bir dizi bekliyorum.

Fallout 1'in hikayesini doğrudan anlatsalar 10 numara olurdu ama muhtemelen son 10 yıldır çıkan saçma sapan mesaj dizilerinden biri olacak.

Umarım Vault Boy'u dizide görürüz, bize rehberlik etmesi çok tatlı olur. Eğer güzel işlerlerse kocaman bir evren bizi bekliyor, bol aksiyonlu bol olaylı güzel bir dizi olur. Ayrıca Victor'u da diziye eklerlerse tadından yenmez, çok iyi bi kötü adam olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık