Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Anime'de güncele geldim sonunda, Fairy tail abarttıkları kadar kötü bir anime değilmiş. Şuradan arak buradan arak denip deniyordu, bende başlamadan soğumuştum. Gildarts'ın Shanks'a benzerliğine bende gıcık oldum ama Shanks ile falan karşılaştırılamaz o. Shanks'ta ki karizma nere Gildarts nere..
Tenrou Adası Arc'ı çok çok iyiydi. Dövüşler, birbirlerine destek olmaları, Zeref ki Gaara'nın sesiyle çok daha iyi olmuş. Acnologia, müthiş güçlü bir anda adayı silmişti, koca şehri yok ettiği söyleniyormuş zaten. Lissana'ya çok şaşırmıştım geri gelmesine, Lissana - Natsu mu yoksa Lucy - Natsu mu olacak diye merakla bekliyorum. Boa Hancock'u bir kenara bırakırsak One Piece'in aksine Fairy Tail'de insanlar aşık olabiliyorlar. Juvia'ya gıcık gittim, genelde karakterlere çok gıcık giden biri değilim ama Juvia'ya gıcık gittim, Lyon ile çıksa çok daha güzel olur. Bıraksın bizim Gray'in peşini, en sevdiğim karakter Gray'di ama ondan da soğurum Juvia ile çıkacaksa, Erza - Jellal (celal lan bildiğin .d) yakışıyorlar onu söyleyebilirim. Neyse aşk olayından çıkarsak en en şaşırdığım olay o 7 yıllık ara oldu. Shounen bir seri, o kadar değerli karakterleri öldüremeyeceğini bildiğim halde hüzünlendim, Mangaka'ya sövdüm bayağı. Zamanın durmasıyla yaşlanmamaları ise iyi oldu. 7 yıl önce Dopdolu Fairy Tail'de bir avuç insan kalmış, bizim Tenroujima adasına gidenleri saymazsak, neyse gitmeleri iyi olmuş, kimin sadık olup kimin olmadığı belli olur böyle durumlarda. Laxus'ın geri dönmesi iyi oldu, güç katıyor bizim Fairy Tail'e. Gajeel ve kedisi çok iyi oldu aynı şekilde. Wendy çok işe yarıyor tam bir Support mage kendisi.
Lucy keşke gerçek hayatta olsa dediğim tek karakter oldu bugüne kadar. Öyle birisiyle çıkmayı çok isterim şahsen :), bunu sadece görüntüsü için söylemiyorum, daha iyi görünen bir çok karakter var ama kişiliği falan çok iyi. Tabi bu arada Wendy harici önüne gelenin büyük göğüslü olması ise dikkatimden kaçmadı, belli ki erotik unsurların ilgi göreceğini biliyor mangaka, son olarak Arena türü şeyleri her zaman sevmişimdir. Elder Scrolls IV:Oblivion oyununda en sevdiğim olaydı belkide bu Arena işi, böyle bir turnuva olması çok iyi oldu gerçekten, hiç sıkılmadım açıkcası. Erza'ya da helal olsun, 100 canavarı birden karşına alıp yenmesi, Badass'liliğiyle bana Zoro'yu hatırlatıyor. Şunu diyebilirim ki ben Fairy Tail'i çok sevdim, kim ne kadar nefret ederse etsin umrumda değil artık. Zaman Manga zamanı, zaten çok fark yok Anime ile arasında kısa sürede güncele gelirim.
Bu arada fairytailizle.com'a teşekkür etmek lazım, adamlar çok güzel bir site yapmış, mangaya başladım, anime'de güncele gelenlerin hangi manga sayısından başlaması gerektiği bile yazıyor.

Bende animede ve manga'da güncele geçen gün geldim.Gerçekten seri hiçte kötü değil söylenildiği gibi her seride olan ufak tefek sıkıcılık oluyor arada o tür şeyler.Benim beğenmediğim kısımlar oldu tabikide.Örneğin;hiç kan olmaması, hiç kimsenin ölmemesi,artık her dövdüklerinin neredeyse loncaya gelmesi ve ya imana gelmeleri vs vs. Ama benim gibi ecchi ve hentai seven birisi olarak çok hoşuma gitti anime,özellikle mangası. Mavis'i ve Zeref'i ilk gördüğümde işte budur dedim. İkisinden de görünüşlerinden güç akıyordu resmen.Erza'yıda yazmak istedim ama yazıcak birşey bulamadım:utaniyorum: Özellikle çok güldüğüm kısımlar Wendy ve Mavis'in göğüs takıntısı,-ağlamıyorum ağlamıyorum- ve tabi ki de loncanın kendi içinde sataşmaları çok eğlenceliydi.En nefret ettiğim karakter ise Juvia'ya yüz vermemesi yüzünden Gray - ya tamam ya da hayır dese neyse- ve Elfman'a zaten gıcıktım bide kardeşlerini iddia malzemesi olmasına izin vermesine çok sinir olmuştum.
Bide bu çok yakınan arkadaşlara diyeceğim şudur; seriyi bu kadar beğenmiyorsanız ya izlemeyin yada kötü yorumlarınızla belkide benim gibi hoşuna gidecek olan kişiler vardır onların düşüncelerini karıştırmayın.Sonuçta beş parmağın beşi de bir değil.Bununla amacım tartışma yaratmak değil.

thosy

Manga'sı güzel ama Anime'si asla kötü değil bence. Haksızlık etmeyin.
Vay arkadaş manga'da güncele gelecektim fairytailizle sitesi cevap vermiyor şimdi -.-
Bence animesi çok güzeldi ama zaman atlamasından sonra bozmaya başladı. Şu an One Piece gibi bir manga bölümünden bir anime bölümü yapıyorlar, çok fazla filler sahne giriyor araya. Bölüm müzikleri de değişti, yeni müzikleri pek beğenmedim.

Manga'sı güzel ama Anime'si asla kötü değil bence. Haksızlık etmeyin.
Vay arkadaş manga'da güncele gelecektim fairytailizle sitesi cevap vermiyor şimdi -.-
in son bölümünde Laxus'un dövüşü var. Laxux'un dövüşü 286. bölümde başlıyor.

Bence animesi çok güzeldi ama zaman atlamasından sonra bozmaya başladı. Şu an One Piece gibi bir manga bölümünden bir anime bölümü yapıyorlar, çok fazla filler sahne giriyor araya. Bölüm müzikleri de değişti, yeni müzikleri pek beğenmedim.
Duyguyu daha iyi yansıtıyor o yüzden seviyorum anime'yi, birde karakter seslendirmeleri hakikaten renk katıyor olaya Gajeel olsun, Lucy olsun iyi seslendirme yapılmış, Zeref zaten süper. Filler olayını bende sevmiyorum, 125-150 arasını izlemedim o yüzden, Natsu vs Gray kısımları falan filler imiş haberim yoktu ondan. Geçen izlediğim bölümde fan service vardı, o falan filler'miş, o iyiydi ama normal bölümü filler'le doldurmalarını bende pek seviyorum diyemem, One Piece'te aynı şekilde.
Edit
Laxus'ın dövüşü geçtim, tüm Raven Tail'i indirmesi çok iyiydi.
Manga okurken müzik iyi gidiyor.
[YOUTUBE]RpZ9IqiqpoM[/YOUTUBE]

Arkadaşlar mangaka Manga'da 298 ve 299 itibariyle Filler bölüm mü verdi?
Manga'da Filler bölüm vermeyi ilk defa duyuyorum, Toriko x One Piece gibi bölümler özel onlar ayrı ama bayağı şaşırdım bu işe.

thosy

Duyguyu daha iyi yansıtıyor o yüzden seviyorum anime'yi, birde karakter seslendirmeleri hakikaten renk katıyor olaya Gajeel olsun, Lucy olsun iyi seslendirme yapılmış, Zeref zaten süper. Filler olayını bende sevmiyorum, 125-150 arasını izlemedim o yüzden, Natsu vs Gray kısımları falan filler imiş haberim yoktu ondan. Geçen izlediğim bölümde fan service vardı, o falan filler'miş, o iyiydi ama normal bölümü filler'le doldurmalarını bende pek seviyorum diyemem, One Piece'te aynı şekilde.
Edit
Laxus'ın dövüşü geçtim, tüm Raven Tail'i indirmesi çok iyiydi.
Manga okurken müzik iyi gidiyor.
[YOUTUBE]RpZ9IqiqpoM[/YOUTUBE]

Arkadaşlar mangaka Manga'da 298 ve 299 itibariyle Filler bölüm mü verdi?
Manga'da Filler bölüm vermeyi ilk defa duyuyorum, Toriko x One Piece gibi bölümler özel onlar ayrı ama bayağı şaşırdım bu işe.
Yani tam filler denebilir mi bilmiyorum. Boş günde havuza gittiklerini gösterdi. Bir de Gildarts neler yapıyor onu gösterdi. Ara vereceğine ana hikaye dışında birşey çizdi 2 hafta. Ama 2 bölüm de güzeldi bence. :D

Aslında haklısın, Mangaka çiziyorsa filler olması garip oluyor, neyse yan hikaye diye geçiyormuş zaten. 301'e geldim bende yakında günceldeyim, en çok Levy'nin dediklerini merak ediyorum ama bakıp göreceğiz(bu arada güncele gelmekten nefret ediyorum, ne güzel izleyip okuyup gidiyorduk:()

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık