Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Son bölümü ben beğendim açıkcası Altın Tanrı Ejderhasının sihrinin Gajeel gibi olacağını sanıyordum ama Altın Ejderini, Simya kavramı ve felsefe ile bağdaştırmak ilginç olmuş.

İgnia'nın planını sanırım anladım. Acnologia sayesinde dünyanın baskın türü ejderhalar yok olmanın eşiğine geldi ve hatta 2 kıtada soyları tükendi. Tanrı Ejderhaları "Acnologia ile dengiz" demişlerdi ama biri okyanusun dibinde yaşıyor diğer 2'si ölü taklidi yapıyor yıllarca, bir diğeri başka boyutlara kaçıyor sonuncusu ise valığını silmiş Acnologia gelip bulmasın diye. İgnia'nın amacı, yaratacağı dünya Ejderhalar çağını geri getirmek bu yüzden Elefseria'nın internet gibi olan kanun büyüsünü istedi bu sayede dünyada Acnologia onları bulmasın diye saklanan ejderhalara Acnologia'nın öldüğünü haber vericek ve bir Ejderha ordusu kuracak.

Son bölümde beni en çok heyecanlandıran karşılaşma Tanrı Serena vs Jellal Fernandes oldu. Tanrı Serena önce ejderha kralıyla karşılaştığında gardını indirdi ve tek hamlede öldü sonra Gildarts'tan çok daha güçlü olduğunu iddia ve etti şimdi de eski Aziz büyücü ve Konsey üyesi Jellal'i bile tanımadığını öğrendik cidden aptal bir karakter. Benim tahminim Serena bir soylu ve para ile kendine 8 ejderha lakriması takdırmış ve Aziz büyücülerde 1. sıraya konulunca egosu tavan yapmış ki oduna bile 8 ejderhanın gücünü versen oda Serena kadar güçlü olur insan hiç mi hatalarından bir şey öğrenmez veya kendini geliştirmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık