Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Bu yeni bölüm de ne bölümdü ama. Kara büyücüye karşılık birde ak büyücü olmalıydı zaten. Maşima-sensei evrenin dengesini böyle koruyor işte! Ak büyücünün Natsu'ya ilgisi nedir acaba, bu da çok gizemli oldu. Juvia-sama tarafı da her zamanki gibi eğlenceliydi.

Bu yeni bölüm de ne bölümdü ama. Kara büyücüye karşılık birde ak büyücü olmalıydı zaten. Maşima-sensei evrenin dengesini böyle koruyor işte! Ak büyücünün Natsu'ya ilgisi nedir acaba, bu da çok gizemli oldu. Juvia-sama tarafı da her zamanki gibi eğlenceliydi.
Reyiz resmen ilmek ilmek örmüş serisini be. mangastream yorumunda belirtildiği gibi,
Reinhard • a day ago
Irene once talked about a Black and a white angel who fought each other on mount zonia, in which the white angel won and the whole mountain area was covered in snow and ice. The reason they fought was because of a certain man (i'm guessing natsu). I'm guessing touka is the white angel, and that the snow and ice that cover the whole mountain range came from the power she stole from the water dragon god.
Hatta bir başkası da,
Rocketo Reinhard • 10 hours ago
Oh this one! Also from chapter 486, where Irene explained that Acnologia the black dragon was a manifestation of the back mage's malice over the white mage. If the man they fought over was Natsu, it makes sense that Touka is "interested" in Natsu since he was the one who eliminated one of her nuisances. Though I'd like not to overthink and go through that snow and ice being the powers of Mercfovia.

Reyiz resmen ilmek ilmek örmüş serisini be. mangastream yorumunda belirtildiği gibi,

Hatta bir başkası da,
Baktım ilgili bölümlere bir halk hikayesi olarak anlatmış İrene. Nereden nereye. Ak melek ile kara melek bir adam için çarpışmış. Ak melek kazanmış. Bu durumda o dedikleri kara melek Acno ile ak melek Touka hedef adam Zeref için çarpışmıştır düşüncesi daha akla yatkın. Zeref yerine artık Natsu'yu hedefledi tabi. Girişik birleşik hikaye yazıyor reyiz.

Baktım ilgili bölümlere bir halk hikayesi olarak anlatmış İrene. Nereden nereye. Ak melek ile kara melek bir adam için çarpışmış. Ak melek kazanmış. Bu durumda o dedikleri kara melek Acno ile ak melek Touka hedef adam Zeref için çarpışmıştır düşüncesi daha akla yatkın. Zeref yerine artık Natsu'yu hedefledi tabi. Girişik birleşik hikaye yazıyor reyiz.
Natsu'nun içindeki şeytan tohumu yine mi filizlenecek nolacak acaba abi çok heyecanlı bi manga yaaaağ

Yine müthiş bir bölüm geldi ama Erza'ya ayıp ettiler. Öyle gaza getirdikten sonra benim gibi fanları, Erza'nın sonu böyle olmamalıydı, biraz kırıldım açıkcası. Neyse bir sonraki bölüme toparlar diye umuyorum. Gerçi utangaç Erza gördüğüm için de mutluyum tabi, arigatou gozaimasu Maşima-sensei.

Bu yeni nesil çok güçlü değil ama ters yetenekleri var. Hikayenin çözümleme aşamasında arkadaşlığın gücüne karşı madara olacaklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık