Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Bunlardan daha önemli olan sevgi pıtırcığı olup çoluk çocuğa karışma aşaması var. Onları yazar:D
bilemedim ki.

Bir bölüm Gerard ve Erza, bir bölüm Natsu ve Lucy, Bir bölüm Gray ve Juvia, Bir bölüm diğer Ejder kesenler, Bir bölüm Laxus ve ekibi, bir bölüm Gildarts ve Cana, Bir bölüm diğer loncalar ve son bölüm hep beraber toplu bir banyo.
Naruto Shippuuden gibi olacak desenize :)) "Naruto ve Hinata Düğününe 1 ay kala" diyerek bütün herkese bölüm ayırmışlardı.

Yaz geldi ya tatile çıkarlar toplu şekilde. :)
Acno tekrardan ortaya çıkar mı ya :) Ya da Natsu, END'e dönüşüp bu sefer meydana Lucy çıkıp "Lonca için seni kurtaracağım Natsu" mu diyecek. Malum manga lucy üzerine kurulu..

Acnologia yalan oldu. Zeref tüm zamanlara reset atıp sevdiceği Mavis'i unutmak pahasına onu lanetten kurtarmak istemiş. Bizimkisi bir aşk hikayesi...

Ahahahahah bir sıvama daha. Adam kıyamıyor herhalde karakterleri öldürmeye. Bunun olacağını adım gibi biliyordum, eski SS'leri ortaya çıkarma vakti :ehe:

Ölmediğini düşünen, haklı çıkan dostlarımız:

Ve hayata Natsu'nun gözünden bakmayan dostlarımız :oleyo2: : @Daredewill @Dark King
Kabul ediyorum, bu sıvama değil artık başka bir şey. O değil de bu konuda bile mi ss aldınız be, ahaha. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık