Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Gömmesinler de napsınlar?
İyi kötü bir emek var ortada ve saygı duyulabilir belki. En azından denenebilir. Şurada 10 bölüm sonra bitecek seri, hala her bölüm sonunda istisnasız gömme mesajları oluyor. Tamam herkes eleştirebilir ama bazı şeylerin de bir sınırı var.

İstesem ben de gömebilirim, hoşuma gitmeyen çok şey olabiliyor ama okuyup geçiyorum. Benim hoşuma gitmiyor diye hunharca eleştirip gömmüyorum.

500 küsür bölüm çıkarılmış bilmem kaç zamandır seriyi okumuşsunuz neden bütün gömmeler
Bir şeye sırf zaman ayırdın diye o şeyi övmen gerekmez.
Bilim insanları bir konu üzerinde uzun süre çalışma yaptıktan sonra keşfedilen yeni bir bilgi sebebiyle boşa uğraştıklarını anladıktan sonra hâlâ o şeylerle uğraşmaya devam etselerdi hiçbir yere varamazlardı.
Aynı mantık.

E sizde boşa uğraştığınızı anladığınız anda okumayı keseydiniz :)
Yok başkaları da okumayı kessin diye kendimizden fedakarlık edip sövmeyi tercih ettik. Çok düşünceli insanlarız. Ya da bu bir yalan ve gün içinde bizi rahatsız eden şeyleri Fairy Tail üzerinden dışa vuruyoruz. Küfretmek yerine Fairy Tail'i gömüyoruz. Bence siz de deneyin.

Oda'nın lastikten olmayı istemesi gibi Mashima'nın da buna benzer bir hayal gücü var bence. Ol diyorsun oluyor mesela. geçerli sebep yok mantık yok . Bizim gücümüz daha bitmedi diyorsun , bakıyorsun sahiden bitmemiş . garip bi isim getiriyorsun yumruğun önüne oluyor sana tanrısal güç. bu kadar huzurlu kafayı ben de yaşamak isterdim muhakkak. yani bana sorarlarsa ne olmak isterdin diye Mashima diyeceğim artık.

Yok başkaları da okumayı kessin diye kendimizden fedakarlık edip sövmeyi tercih ettik. Çok düşünceli insanlarız. Ya da bu bir yalan ve gün içinde bizi rahatsız eden şeyleri Fairy Tail üzerinden dışa vuruyoruz. Küfretmek yerine Fairy Tail'i gömüyoruz. Bence siz de deneyin.
boş ver bunları iyi ki varsın Güzel kardeşim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık