Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Spriggan'ın 3 özel duran üyesinin 2sinin akrabaları loncada çıkınca, 3. özel üyesinin de akrabasının loncada olabileceğini düşünmüşler bence mantıklı. Ne teoriler gördüm ben Ft ile ilgili çok da zorlama gelmedi bu :D
Kızıl da akraba mı kesin mi yani? Sadece acaba diyor. :/ dragnellin de olayı belli değil. :(

Kardeş Ft bu ne beklion :S O sahneler boşa yapılmadıysa akrabalar :S Amaç sansasyon yaratmak işte boşa çıkmaz
Valla bir şey beklemiyorum. Olacağını da sanmıyorum. Mantıklı bir bağ kurulamıyo çünkü. Sadece bunlara dayanarak Augustla bu akraba demek mantıksız geliyor. Laxus un diğer taraftan dedesi olmasıyla aynı seviyede benim için. :(

Valla bir şey beklemiyorum. Olacağını da sanmıyorum. Mantıklı bir bağ kurulamıyo çünkü. Sadece bunlara dayanarak Augustla bu akraba demek mantıksız geliyor. Laxus un diğer taraftan dedesi olmasıyla aynı seviyede benim için. :(
Bende sırf Ft olduğu için bekliyorum. Adamın aklında böyle bir şey yoksa bile insanların bu kadar konuşmasından sonra böyle bir hikaye ekler mangaya :(

erzanın sac rengi ve büyü gücünden dolayı süphelendiler zaten, mangakada bunu yansıttı. cok yüksek ihtimal olan o. digerlerini bekliyecegiz bakalım nasıl baglanıcak. ama fairy tail her zamanki gibi eh işte çizgisini koruyor arada gaz, bol ecchi , güzel vsler bazıları gercekten iyi tasralanmıs karakterler ve acnologia-sama bekliyoruz bakalım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık