Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karşınıza Almak İstemeyeceğiniz İkili

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    115
Basit ve öz biçimde anlatıyorum.

Dünya hükümeti kurulmamış.Diyelim ki evrende Im-sama gibi güçlü kudretli birisiniz.Tüm dünya sizi tanıyor.İmparatorlardan büyük bölgelere hükmediyorsunuz.Kara ordunuz var baya bir toprağa sahipsiniz.Bir eliniz yağda bir eliniz balda kısacası.Daha aklınıza gelebilecek birçok şeye sahipsiniz.Kişisel olarak da çok güçlüsünüz.Fakat bir gün denizleri de fethetmek istiyorsunuz.Yanınıza ufak bir kuvvet alıp çıkıyorsunuz kişisel korumalarınız var genel olarak.

Peki bu evrende hangi ikiliyi karşınıza düşman olarak almaya çekinirsiniz ?

Açıklama yazmayacağım kendi yorumlarım olabilir belki.2 oy hakkınız var.

LUFFY - ZORO

Kafaya koyduğunu yapmadan bırakmayan canavar üçlü üyeleri.

ZORO - SANJİ

Biri keserken diğeri ameliyat ustası.

ROGER - RAYLEİGH

Korsan Kral ve Kara Kral.

ROGER - WHİTEBEARD

İki Kral.

ROGER - GARP

GARP - SENGOKU

KAİDO - BİG MOM

SHANKS - MİHAWK

Nihai potansiyellerini de işin içine katacaksak Luffy farkıyla Luffy ve Zoro, yoksa Roger ve Garp. Zaten Xebec tayfasını mal etmişler adamlar.:D

Luffy ve Zoro'yu bir raund yensen bile hatta abartıp iki raund, üç raund yensen bile 4. raundda gelir ananı bellerler. Ben korkuyom bu ikisinden.

Nihai potansiyellerini de işin içine katacaksak Luffy farkıyla Luffy ve Zoro, yoksa Roger ve Garp. Zaten Xebec tayfasını mal etmişler adamlar.:D
Aslında konuyu biraz da politik ve kuyu kazma tarzında açacaktım ama vazgeçtim şimdi bu adamların yanına Buggy,Usopp,Orochi gibiler olmaz diye.

Çıtayı yüksek tuttum bizimkileri de işte iradeden ötürü kafaya koymadan dolayı ekledim.Kafaya koyduklarını başarıyor adamlar hikayeye göre.Tabii potansiyel olarak da düşünebilirsiniz o da olur.Bir bakmışsın karşına alınca 10 tane power up almışlar. :D

Luffy-Zoro, Mihawk-Shanks. Shanks ve Mihawk ikilisinin Luffy ve Zoro ikilisine bir sempatisi var. Yani Zoro ve Luffy potansiyellerini zirvesine ulaşana kadar onları koruyabilirler. Bu ikili Potansiyellerine ulaştığında ise Shanks ve Mihawk'ı geri de bırakacaktır. Sonrasında uğraşır durursun.

Karakterlerin zirvesini ele alsak dahi Zoro'dan ötürü bizim ikili Roger - Garp'ın yapacağı etkiyi yapamaz. Roger - Garp ve Roger - Wb seçenekleri arasında neredeyse fark yok ama illa birini seçeceksek ben Roger - Garp derim. En Allah'sız dövüşen ikili bunlardır Op evreninde. Biri yeter, aynı anda ikisinden de dayak yiyeceğime kafama sıkarım daha iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık