Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Son iki seçenek gereksiz değil mi? Silinebilir ya da
• YC2- YC3 arası
• YC3
yazılabilir. Ama oyda vermişler.

Eldeki verilere göre bir sıralama yaparsak: Kid her ne kadar Big Mom tayfasından birşey aldım dese de hiçbir komutanını yenememiş birisi. Oruç reis Snack'ı yenip, Crakere yenilmiş biri olarak görünürde Kidden üst seviye gibi görünüyor. Luffy her ne kadar Naminin yardımıyla olsa da Crakeri ve kim ne derse desin Katakuriyi yenmiş bir kişi. Bu 1.yi Luffy 2.yi Oruç reis 3.yü Kid yapar.
Luffy>Oruç>Kid
Şunu belirtmek isterim. Zoroyu bu denkleme koymuyorum. Çünkü elde veri yok. Zoro bunlardan güçlüdür, eşittir veya güçsüzdür de demiyorum.
Diğer karakter Law'a gelirsek az buçuk Dresrosa da adamı gördük. Bu adam bir imparatora bile dalmazken Kid Shanks ve Big Mom oluşumuna dalmış gözü kara bir karakter. Şimdi söyleyeceğim tamamen hissi birşeydir ama Kid ve oluşumu Law ve oluşumunu alır diye düşünüyorum. Hem teke tekte hem de tayfa anlamında. Yani Kid>Law
Dediğim gibi diğerleri hakkında çok bir veri yok. O yüzden sıralama şu şekilde.
Luffy >Oruç >Kid >Law
Şunu da belirteyim Kid, Oruca çok yakındır belki onu geçmiş de olabilir. Luffy'nin yeni öğrendiği hakiyi de bilmediğini düşünürsek ve Luffy'nin aşağı yukarı bir sağ kol seviyesinde olduğunu düşünürsek sağ kol ile sol kol arası olduğunu düşünüyorum. Sol kol da olabilir tabii.

Eldeki verilere göre bir sıralama yaparsak: Kid her ne kadar Big Mom tayfasından birşey aldım dese de hiçbir komutanını yenememiş birisi. Oruç reis Snack'ı yenip, Crakere yenilmiş biri olarak görünürde Kidden üst seviye gibi görünüyor. Luffy her ne kadar Naminin yardımıyla olsa da Crakeri ve kim ne derse desin Katakuriyi yenmiş bir kişi. Bu 1.yi Luffy 2.yi Oruç reis 3.yü Kid yapar.
Luffy>Oruç>Kid
Şunu belirtmek isterim. Zoroyu bu denkleme koymuyorum. Çünkü elde veri yok. Zoro bunlardan güçlüdür, eşittir veya güçsüzdür de demiyorum.
Diğer karakter Law'a gelirsek az buçuk Dresrosa da adamı gördük. Bu adam bir imparatora bile dalmazken Kid Shanks ve Big Mom oluşumuna dalmış gözü kara bir karakter. Şimdi söyleyeceğim tamamen hissi birşeydir ama Kid ve oluşumu Law ve oluşumunu alır diye düşünüyorum. Hem teke tekte hem de tayfa anlamında. Yani Kid>Law
Dediğim gibi diğerleri hakkında çok bir veri yok. O yüzden sıralama şu şekilde.
Luffy >Oruç >Kid >Law
Şunu da belirteyim Kid, Oruca çok yakındır belki onu geçmiş de olabilir. Luffy'nin yeni öğrendiği hakiyi de bilmediğini düşünürsek ve Luffy'nin aşağı yukarı bir sağ kol seviyesinde olduğunu düşünürsek sağ kol ile sol kol arası olduğunu düşünüyorum. Sol kol da olabilir tabii.
Oruç yc3'ten güçsüz biri. Kid'i geç, law'ı bile şu saatten sonra yc3'ten güçsüz yapmaz oda.

Oruç yc3'ten güçsüz biri. Kid'i geç, law'ı bile şu saatten sonra yc3'ten güçsüz yapmaz oda.
Ben verilere göre konuştum. Öbür türlü şu şundan güçlü bu şu kadar eder düşünceleri havada kalıyor. Bu manganın yazarı Oda. Oruç hakkında ne biliyoruz ?Geçen güne kadar Apoo hakkından ne biliyorduk? Tayfadan başka kimler üzerinde bu kadar durdu? Hatta senelerdir tayfada olduğu halde Zoro hakkında bile kesin birşey diyemiyoruz. Yani kavgaya sebep vermemek için verilere göre gittim. İlk alıntıda Oruç böyle dendi. Sanırım tartışma katsayımı arttırmalıyım.

Şu sayfaya kadar her şey yolundaydı, Kidd'in Luffy ile denkliğini sorgulamamıza sebep olacak pek bir şey yoktu ama burada Luffy 1-0 öne geçti. Umarım Kidd farkı çok açmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık