Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Hangi sayıda geçiyordu Kid'in Cracker'ı yaraladığı? Ben anımsayamadım.
Geçmiyor ki. :D Kimi yaraladığı bile belli değil. :/ Kime kol kaybettiği bile belli değil. :D Ama çok zorluk yaşamış kendisi. :D Ölüm eşiğine gelmiş. Olmamış bebeğe don biçmek oluyor işte bu. Önce işlensin sonrasına bakalım. Gerçi Shici Law da Luffy'den falan üstündü. Şu an geldiği konum belli. :bilmem:

Benim gibi yapamamışsın çekirge, baksana benim yazdığım senin baya sinirlerini bozmuş ama bana eğlence çıkarıyorsun yine de sağol. :fool:

Hala anlamamışsın ama belki kafana bir şeyler sokabilirim diye sıralayayım.

Zoro WCI dışında tayfa ile beraber 950 bölümdür gördüğümüz bir karakter yani Kid gibi ne yaptığını ne ettiğini bilmediğimiz bir tip değil.
Sabaody sırasında Kid'in ödülü 315.000.000:beli: , Zoro'nun ödülü 120.000.000:beli: . Zoro'nun kaptanından bile fazla bir ödül. Sivil katliamı ile bu ödülü aldı Caribo bile ne kadar ödüle sahip diyeceksin buna da ama onun Logia olduğunu GL'de Logia kim varsa esip gürlediğini göz ardı edeceksin tabi.
Sabaody sırasında Kid,Luffy ve Law beraber çiziliyor, Zoro ise Bonney ile takılıyor. Zoro da Luffy ile çiziliyor diyeceksin buna da zaten kimle çizilecek ya Luffy ya gömdüğünüz Sanji. :hhh:
Zoro 3 gün havada uçup babunlarla antrenman yaparken Kid Yeni Dünya'ya açılmıştı bile.
Ölüm kalım savaşlarının asıl gelişmeyi sağladığı One Piece'de bir Yonko'dan istediğimi aldım diyor, bir başkasını göstererek kolumu kaybettim diyor(kimin kestiğini bilmesek bile savaşmadan kolunu bırakacağını düşünmedin herhalde) iki hafta ardından kafasına başka bir Yonko düşüyor ve H. Haki saldığı bir savaş veriyor. Hani Zoro'da da var diye ümit edip seviye kastığınız Haki türü oluyor bu.
Emri altındaki Killer kişiliğini kaybetmişken hasar verecek tek darbesi ile Zoro'nun bilincinin kapanmasına neden oluyor. @Densetsu no Samurai sana da buradan cevap vereyim. Toko ve Ebisuların Smile yemesi ile Killer'ın Smile yiyip işkenceye maruz kalarak Kid'i tanıyamayacak hale geldiğini görmezden gelmişsin, senden beklenecek basit işler zaten bunlar.
Yine Zoro'nun öve öve bitiremediğiniz irade konusunda da Zoro'nun kaptanı Luffy ile kafa kafaya gelip iddaalaşıcak ve Kaido benim diyecek bir konumda. Hemen Croco örneği ver buraya o da Newgate'in kafasını istiyordu diye. :hhh:

Ben senin yerine vereceğin cevapları bile sıralamaya çalıştım istersen kim kılıç ustası kim değil onu da başka bir konuda öğretirim. Hadi :byee:.
1- Hiç algı yapma sinirlendiğim yok ama yine de eğlenebilirsin sana kalmış.

2-Uzun uzun yazmayacağım. Zoro'nun seviyesini ve Kid'in seviyesini gördün mü? Biliyor musun? Çünkü iş potansiyel ve diğer şeylere gelince ikisi için de çok sağlam yollar var. Ben Luffy Zoro ve Kid'in aynı kulvarlarda olduğunu savunuyorum ama sen neyi savunuyorsun anlayamadım. Yani bir üstünlük göremiyorum ben bu yazdıklarında. Law kid Luffy beraber çizildi diyorsun. Law olmuş yancısı, Kid'i de daha geçen kurtardı Luffy. 2. adamı tek yemiş zoro dan. Sonra Law, Zoro ile de çizildi falan filan bu böyle gider. Killer'a gelince; hala kafası yerinde değil diyorsun. Bu bile araların da ki farkı gösterir demek ki iradesi zayıfmış

Luffy ile Zoro'nun yeni dünya tecrübeleri de aynı yıllar, yani Kid'in ikisinden de fazla. Ve Kid'in ne süre dövüştüğünü de biliyor musun acaba kolunu verirken falan? Hayır. Ama yazdıkça yazmışsın. Neyse benim dediğim şey gayet açık. Zoro da ne gördük derken, Kid'de de bir şey görülmediği halde onu bu kadar yüceltmek ama aynısını Zoro'cular yapınca onlara laf atmak bana doğru gelmiyor. Yoksa benim amacım Kid'i gömmek değildi. Bunu anlayabildiysen ne mutlu sana anlayamadıysan üzgünüm yapacak bir şey yok :)

Shichi Law neyse de şu an bile aşağı yukari denk diyen de var :) Fujitora ve Dof ile vs attı, boru mu? :oops:
Açıkçası Kid'e göre daha fazla iş yapmış. Kid'in daha kimseyi yenememiş yaralamış sadece. Ne güç katmıştır şimdi ona bir komutanı yaralamak. Gelişmiş silahlanma hakisi mi dersin, geleceği görmek mi dersin. O kadar gelişmiştir komutan yaraladığı için. Kolunu kaybettiği zaman ise gelişmiş kral hakisi açmış. :/ :p

Açıkçası Kid'e göre daha fazla iş yapmış. Kid'in daha kimseyi yenememiş yaralamış sadece. Ne güç katmıştır şimdi ona bir komutanı yaralamak. Gelişmiş silahlanma hakisi mi dersin, geleceği görmek mi dersin. O kadar gelişmiştir komutan yaraladığı için. Kolunu kaybettiği zaman ise gelişmiş kral hakisi açmış. :/ :p
En azından potansiyeli var. 1 arc verildi o adama, belli şeyleri gösterdi . Kid'e hiçbir şey verilmedi. Gösterilsin.

Kid komutana 1v1 kaybetti ise Luffy ile kıyas bile edilmez tabii ki edilmemeli de. Beckman da olabilir, Roo da,...... Rockstar da. Görelim önce ama Lawu 35 arctir görüyoruz.

Law zaman atlamasından beri göz önünde olup ekran süresi kazanmış biri, Kid'in henüz bu kadar ön planda olduğu arc olmamıştı. Normaldir.

Law zaman atlamasından beri göz önünde olup ekran süresi kazanmış biri, Kid'in henüz bu kadar ön planda olduğu arc olmamıştı. Normaldir.
İşte mangakanın altını doldurması gerekiyor. İş yara vermeye giderse Reiju da, Smoothie'yi yaralıyordu. Yeteneği sayesinde kurtuldu o ayrı konu. Gidip daha doğru düzgün belli olmadan bir adını bile bilmediğimiz bir komutanı yaraladı diye övmem. Diğer novalardan direk ayrı bir noktaya koymamda. En büyük artısı şu an kral haki. O potansiyel var. Ancak şu anki gücü belirsiz.

Kimse üstüne alınmasın ilk oncelikle,kimseye ithaf değildir! "Kidd ne yapmışta Zoro'nun önünde" diye bir söylem üzerine "Zoro ne yapmışta Urouge'un önünde" diye soruyorum bende?
Eğer boyle diyorsa herhangi bir x kişisi Urouge'un 4.komutani alarak gösterdiği güc ile Zoro'nun Killer çöpünu alması üzerine gösterdiği güc karsilastirilmasi sonucu Zoro'yu halen Urouge'un önüne koymuş degil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık