Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Güç olarak gelişim zorlanma ve kaba kuvvet görmekle mümkün bu seride ama. Bu hep böyle ilerledi, özellikle bizim tayfa için.
Evet dogru ama bu benim bakış açımın yanlıs olduğunu kanıtlamaz. Bege nin iradesi mi kırılmıs mı geldi sana?
İradesi kırılmamış diye adama artı puan vermek bana bundan dolayı sacma geliyor. Ben kaidonun altındakı supernovalarında özellikle appo nun da birseyler planladığını düsünüyorum veya hawkins.

Luffy sabondy arc da müdahale edilmeseydi ve tayfasını kaybetseydi biz buna deneyim kazandımı dicektik? Orda müdahale edilmese hersey berbat olacaktı ve luffy ne kadar gücsüz olduğunu farketti ve hazırlandı. Ne yazıkki Kid bunları yonkou arc da yaşamak zorunda kaldı ve ben buna deneyim diyemiyorum. Ben bunları düsünerek o örnekleri kabul etmedim.

Evet dogru ama bu benim bakış açımın yanlıs olduğunu kanıtlamaz. Bege nin iradesi mi kırılmıs mı geldi sana?
İradesi kırılmamış diye adama artı puan vermek bana bundan dolayı sacma geliyor. Ben kaidonun altındakı supernovalarında özellikle appo nun da birseyler planladığını düsünüyorum veya hawkins.

Luffy sabondy arc da müdahale edilmeseydi ve tayfasını kaybetseydi biz buna deneyim kazandımı dicektik? Orda müdahale edilmese hersey berbat olacaktı ve luffy ne kadar gücsüz olduğunu farketti ve hazırlandı. Ne yazıkki Kid bunları yonkou arc da yaşamak zorunda kaldı ve ben buna deneyim diyemiyorum. Ben bunları düsünerek o örnekleri kabul etmedim.
Dövüş ve güç üzerine tecrübe kazandı demek için kriterlerin nedir?

Kid yenidünyayı tam yaşayan tek kişi. Law hem geç gitti hem shicibukai oldu, kız zaten çocuk veya nine olup saklanıyor ve diğerleri yonkoulara katılmış.

2 yıldır savaşan sadece kid var. Apoo falan da yeni katıldı kaido’ya ama hemen boyun bükmelerine bakarsak bu kafayla pek sataşmamışlardır zaten yonkoulara.

Law’dan aşağı değildir. Zoro zaten kid’in sağ kolunu kafası gidikken zor aldı. Ama bi komutan seviyesi beklemeyin kid’den.

Yav tamam luffy gear 4 icat edip beleşten güç aldı. Bu diğer çaylaklardan ne bekliyorsunuz? Luffy komutan aldı diye niye onlar da almak zorunda?

Bi çaylağın 2 yılda komutan seviyesine çıkması saçmaydı. luffy’nin g4 gibi saçma bi power up alma sebebi bu zaten. Luffy’nin normalde 2 yılda çıkacağı seviye g4’süz haliydi. O da law’dan biraz güçlü normalde olması gerektiği gibi(dof karşısında gördük). Kid de o seviyede falandır.

Meyve uyandırdıysa belki cracker’i zırhından çıkmaya zorlayacak veya dof’a uyanış kullandırtacak güçtedir. Böyle ani bi power up almadıysa 2 yılda bi çaylağın komutan ligine çıkması imkansız.
Zoro zor mu aldı? Herif tek attı.

Dövüş ve güç üzerine tecrübe kazandı demek için kriterlerin nedir?
Bir kriter olarak degerlendirmekse olay mesela big mom'ın komutanını alamadın mı aşagıya, shank'sin komutanına girmem mesela. Orda bi kol gittimi kaidoda tayfayı sokmam tehlikeye gibi gibi. Tecrübe dedigim üstüne koyar hatalarından ders cıkarırsın daha dibe dibe gitmezsin. Simdi bunlar hadi tecrübe oldu ona diyelim bu saatten sonra biri gelip kurtarmasa veya dalmasa mekana bu tecrübeyi nerde tekrar kullanıcaksın, sansını üc kere denemişşin zaten

Demek istedigim güc ve tecrübe kazanan insan hatalarından ders cıkarır ve üstüne koya koya ilerler ama baktıgımız da durum bu sekilde degil.

2 yıl deneyimi var demem icin birseyler başarabilmiş olmalı batmış degil. Yoksa öle dünya korsan var senelerce gezen orda. Hali böleyken güzel özelliklerinin yanına 2yıl deneyimi var demek benim kabul edicegim birşey degil yoksa bende seviyorum bu karakteri...

Son düzenleme:
Zoro zor mu aldı? Herif tek attı.
Dövüş tek darbede bitti. Tek atmak değil bu. Ryuuma dövüşü de tek darbede bitti ama denk dövüşüyorlardı. Tek atmak dediğin kaido vs luffy gibi olur.

2 kılıcı varken bi üstünlük kuramadı. Killer sılahını kaybetti zoro 3 silaha kavuştu. Bu durumda çarpıştıklarında zoro galip geldi. Olay bundan ibaret. İkisinde de 2 silah varken denk dövüşüyorlardı. Belli bi süre çarpışıyorlar o bandit araya girmeden önce.

1 kılıç eksikliği kid seviyesinden killer seviyesine düşürmez zoro’yu. Kid zoro’dan yukardadır.

Abi siz Şaka mı yapıyorsunuz ya? Nasıl denk dövüşmüşler killer ve Zoro? kaç dk sürdü de buna karar verildi? Zoro 2 kılıç tekniklerini kullandı mı da denk dövüştü? Killer'ın silahını kaybetmesini nasıl örnek verebiliyorsunuz hala? Zoro'nun marifeti o olay ya, adam gücü ile yaptı bunu. Ne demek silahını kaybetti o yüzden yenildi? Adam çıkaramadı gücü ile silahını. Zoro bariz üstündü. Adama arkadan müdahale var bir de dövüş esnasında ona rağmen indiriyor adamı daha ne olacak? Hayır bu dövüşe bunu yazanlar sonra gidiyor Luffy övüyorlar ona şaşırıyorum. O zaman Luffy'i tefe koymak lazım burada.

Zoro'nun Killer ile denk dövüştüğü falan yok.1v1 de normalde almayacağı darbeyi alıp,rakibin silahını bile vücudundan çıkarmasına izin vermeden indirdi adamı.Ki bunları 2 kılıçla yaptı,Killer ile Zoro aynı klasmanın adamı değil bu net benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık