Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid Korsan İttifakına Dahil Olur mu?

Korsan ittifakına katılır mı?

• Kid gelir bizim aptalların sayısı üçe gücü beşe katlanır =)

Kullanılan: 20 23.5%
  • Kid katılmak ister ittifak üyeleri kabul etmez =)

Kullanılan: 5 5.9%
  • Luffy tayfasının fikrini almadan nakama yaptığı gibi Kid'e olanları öğrenince ittifaka dahil eder =)

Kullanılan: 33 38.8%
  • forum üyelerinin yoğun isteği üzerine katılmaz =)

Kullanılan: 27 31.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins ve Apoo'nun Kaido tarafına geçtiğine dair teoriler ve haberler mevcut. Kid intikamını almak için hedef olarak Kaido'yu seçen Law ve Luffy ittifakına dahil olur mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Filoya kesinlikle katılmaz. Bege misali geçici bir ittifak olur. Fazlası olmaz. Olmasın da zaten. Law ve tayfası sürekli ittifak yapmaya uygun bir imaj çiziyor ama Kid öyle değil. Kendisi de uzun süreli bir ittifak yapmak istemeyecektir. Tabi Oda bu, bir flash back çizer oldurur onu bilemem.

Son düzenleme:
Novaların müttefik olmasını istemiyorum. Daha çok rakip olmaları cazip geliyor bana hem daha eğlenceli olur. Tek müttefikler law ve sivaslı drake olsun.

Konuyu düzenledim ve başlığını anket olarak değiştirdim.

Kaido'yu indirmek için ortak hareket edeceklerini düşünüyorum.

Kid bu saatten sonra kaido'yu bırakıp shanks'a dalmaz. Law gibi arkadaş olmaz ama ortak olur luffy'le.
Başkasının da dediği gibi süpernovalar luffy'e rakip olmaz artık.

Kid, Luffy’nin ebedi rakibidir. Şuanki ödülünü de bilmiyoruz ama muhtemelen yine Luffy’den yüksektir.

Ayrıca güç olarak Kid=Luffy şuan için... ilerde tabii işler değişir.

Kid, Luffy’nin cani versiyonudur diyebiliriz.

Filoya kesinlikle katılmaz. Bege misali geçici bir ittifak olur. Fazlası olmaz. Olmasın da zaten. Law ve tayfası sürekli ittifak yapmaya uygun bir imaj çiziyor ama Kid öyle değil. Kendisi de uzun süreli bir ittifak yapmak istemeyecektir. Tabi Oda bu, bir flash back çizer oldurur onu bilemem.
ben Oda'nın 4 imparatoru dost ve müttefik olarak ortaya koyacağını ve luffy 'i KK yapacağını düşünüyorum hem son savaşta tüm dünya hükümete karşı savaşacak diye düşünüyorum ...

Kid, Luffy’nin ebedi rakibidir. Şuanki ödülünü de bilmiyoruz ama muhtemelen yine Luffy’den yüksektir.

Ayrıca güç olarak Kid=Luffy şuan için... ilerde tabii işler değişir.

Kid, Luffy’nin cani versiyonudur diyebiliriz.
1.Değil abi rakip.Luffynin rakibi BB.
2.470 m
3.Luffy ezer geçer bıçakçıyı

Son olarak ise katılmaz.Fakat büyük savaşta beraberler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık