Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Killer vs. Scratchmen Apoo & Basil Hawkins

Kim kazanır?

• Kid ve Killer

Kullanılan: 28 96.6%
  • Apoo ve Hawkins

Kullanılan: 1 3.4%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Kidd'le geçtiğimiz dalga yeter.
Kidd pekala tehlikeli olabilir, ama Şabondi'deki gibi hurdayı toplayıp fırlatıyorsa bu elemandan bi' bok olmaz, onu ben size öncelikle bi' diyeyim.
Kolundaki protez kola dikkat çekecek olursak metalleri kullanmadaki hünerinin çok geliştiğini söyleyebiliriz, şimdi diyeceksiniz ki sen ne diyorsun denişik? Şunu diyorum; Metalleri bir uzvu gibi kontrol etmeye başlamış. Eğer çok sayıdaki manyetik kütleyi kolundaki protez gibi hükmedebiliyorsa bu adam fatality atar. Düşünsenize 200 kılıçla Zoro gibi 1080 Pound attığını. Ölüm makinesine hoş geldiniz.
Ha hurdacılığa devamsa kendi çöplüğüne dönsün.
:alkis: Luffy'İ hiç tanıma o gün yaptığı tekniği gör sadece Luffy bile çöp gelir sana. Diyorum Kid'in meyvesi çok güçlü bir meyve çıkacak. Aynı Law'ın ki gibi hatta daha tehlikeli bir meyve.

Kidd'le geçtiğimiz dalga yeter.
Kidd pekala tehlikeli olabilir, ama Şabondi'deki gibi hurdayı toplayıp fırlatıyorsa bu elemandan bi' bok olmaz, onu ben size öncelikle bi' diyeyim.
Kolundaki protez kola dikkat çekecek olursak metalleri kullanmadaki hünerinin çok geliştiğini söyleyebiliriz, şimdi diyeceksiniz ki sen ne diyorsun denişik? Şunu diyorum; Metalleri bir uzvu gibi kontrol etmeye başlamış. Eğer çok sayıdaki manyetik kütleyi kolundaki protez gibi hükmedebiliyorsa bu adam fatality atar. Düşünsenize 200 kılıçla Zoro gibi 1080 Pound attığını. Ölüm makinesine hoş geldiniz.
Ha hurdacılığa devamsa kendi çöplüğüne dönsün.
Öyle bir şey yapamaz. Zoro o kılıçlara kollarıyla, kafasıyla, kaslarıyla güç verip fırlatıyor o saldırıları. Güç kılıçtan değil, şahsın kendi kuvvetinden çıkıyor. Öyle havada duran her kılıcı salladığında o tür güçler çıksaydı, kılıç ustası olmanın mantığı kalmazdı.
Hani öyle bir demişsin ki sanırsın kılıçların kabzasında bir güç kaynağı var da sallayınca 1080p çıkıyor.

Kid'in gücü, metallere her yönüyle hükmetmesinden geçer. Yani tonlarca metali manipüle ederek farklı şekillere sokar ve farklı manevralarla, farklı yönlerden, çok şiddetli hızlarla düşmana yönlendirir. Düşmanın üzerindeki metalleri bükerek ona zarar verir, ağır metalleri tepesinden hızla indiriverir vesaire.

Roronoa Zoro

@Çarli
Manyetik güç güç değil mi? Onu neden adamdan saymıyorsun :D

Çelişmiyon mu :D O ittifak Yonkou alabiliyorsa dediğin gibi bir güç farkı var mıdır sence Kid ile diğer iki kaptan arasında ?
İttifağın Yonkou alabildiği henüz kesin değil. Alabilseler bile bu yüzde elli oranında Kid sayesinde olurdu diğer oranlara bakacak olursak
Hawkins-- %20
Apoo--%15
Killer--%10
Diğer tayfa üyeleri %5

Alpamis

İttifağın Yonkou alabildiği henüz kesin değil. Alabilseler bile bu yüzde elli oranında Kid sayesinde olurdu diğer oranlara bakacak lursak
Hawkins-- %20
Apoo--%15
Killer--%10
Diğer tayfa üyeleri %5
Böyle bir güç farkı yoktur bence.%62.5 katkıyı sadece Kid ve tayfası sağlıyorsa önemi yok ittifak kurmanın tek başına yürüsün Yonkou'ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık