Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Plot armorun güçlü bir kimse ile karşılaşmamak olduğunu sananlar varmış ciddi ciddi :/

Plot armor, bir karakterin ne kadar güçlü birisiyle, zorlukla veya durumla karşı karşıya gelirse gelsin o durumdan daima kurtulması ve devam etmesi oluyor.

Örnek; Ölürken Luffy’in üzerine su damlası düşmesi ve ardından tekrar Crocodile'nin peşinden koşması.

Kid'in veya WB'nin böyle bir olayı var mı da plot armor dolu oluyorlar?

İnsanların fanı olduğu karakteri savunmak için dedikleri şaşırtıyor bazen. :oops:

Konuda ilk yorumda plot armor nedir bilmiyor luffy fanları yazmışım üzerinden kaç mesaj geçti gene aynı şey.

Bahsettiğiniz şeyler yok demiyorum ama onlar plot armor değil. Zoro kaybolmuş, güçlü adama denk gelmemiş vesaire bunları eleştir güzel güzel yer bir sıkıntım yok beraber yapalım hatta ama bunlar plot armor değil anlamıyonuz mu arkadaş. Plot armor için hayatının tehlikeye girmesi daha sonra yazarın bin bir dereden su getirip karakteri oradan çıkarması gerekir.

Kısaca PLOT ARMOR = LÜTFÜ diğerleri sadece ondan arta kalan çer çöple geçiniyorlar. Konu ile ilgili örnekleriniz varsa alalım yoksa başka başka yazar beceriksizliklerini plot armor diye yutturmaya çalışmayın, hep algı hep algı nereye kadar ya. Zaten İrade denilen şeyin de içine ettiniz :oleyo2:
'Onlar plot armor değil, bunlar plot armor.'

Redteror.

Bu plot armor değil ki?:hmm:
Konuda ilk yorumda plot armor nedir bilmiyor luffy fanları yazmışım üzerinden kaç mesaj geçti gene aynı şey.

Bahsettiğiniz şeyler yok demiyorum ama onlar plot armor değil. Zoro kaybolmuş, güçlü adama denk gelmemiş vesaire bunları eleştir güzel güzel yer bir sıkıntım yok beraber yapalım hatta ama bunlar plot armor değil anlamıyonuz mu arkadaş. Plot armor olması için hayatının o tehlikeye girmesi daha sonra yazarın bin bir dereden su getirip karakter oradan çıkarmasıdır.

Kısaca PLOT ARMOR = LÜTFÜ diğerleri sadece ondan arta kalan çer çöple geçiniyorlar. Konu ile ilgili örnekleriniz varsa alalım yoksa başka başka yazar beceriksizliklerini plot armor diye yutturmaya çalışmayın, hep algı hep algı nereye kadar ya. Zaten İrade denilen şeyin de içine ettiniz :oleyo2:
Plot armor ne olursa olsun yaşadığı olaylardan canlı çıkabilme olgusuna denmiyor mu? Zoro Wano'da her yer tehlike dendi, her yer düşman dolu, ölüm kalım yaşamıyor hatta güjlü kimseyle karşılaşmıyor, bu benim için plot armordur.

Plot armor ne olursa olsun yaşadığı olaylardan canlı çıkabilme olgusuna denmiyor mu? Zoro Wano'da her yer tehlike dendi, her yer düşman dolu, ölüm kalım yaşamıyor hatta güjlü kimseyle karşılaşmıyor, bu benim için plot armordur.
Desene Kiku ve Tsuru felan 20 yıl plot armor sayesinde hayatta kalmış Wano'da. :/

Öğrenmiş olduk.

Bir arkadaşın da yazdığı gibi eğer Luffy ile ittifak olursa veya surekli Luffy ile cizilirse diğer süpernovalar gibi yavaş yavaş eriyip gider. Anca yancı konumu olur onun için.

Desene Kiku ve Tsuru felan 20 yıl plot armor sayesinde hayatta kalmış Wano'da. :/

Öğrenmiş olduk.
Kiku Momo, Kinemon, Kanjuro ve Raizo ile beraber 20 yıl sonraya ışınlanıyor. Tsuru da çaycı dükkanı işletiyor ki yaşadığı yer ve gücü de belli. tehlike teşkil etmiyor. Bu örnekler işe yaramaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık