Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel'in Büyük Uzay Operasyonu

bu adamın gücü ile antik silah uranüs arasında bir ilşki var mı acaba? bide o ayda ki antik şehirde neler var uranüs hakkında bilgi varmıdır?

hocam paylaşım için teşekkürler..

bilika enelin yokettiği gökyüzü adası değil miydi.. kaynak eksikliğinden dolayı dünyaya gittiklerini söylüyorlar. ve arkalarında kanıt olarak büyük bi medeniyet bırakmışlar. ve medeniyetleri shandianlılarınkine benziyor..aralarında bir bağ olabilir mi. bazı arkadaşların öne sürdüğü teorilerde okumuştum. one piece de wg nin uzaydan gelen korsanlar olabileceğini sizce bu olay bunu destekler mi yoksa tamamen bi çeviri hatası mı...

meyvesine yazıkla bu adamın mavi denizde olsaydı çok daha güçlü olurdu ama ay da takılıyor malesef.ordada kendisine tayfa kurmuş herif.:D uzay korsanları bilka felan bunlar bence önemli ayrıntılar.

enel'in amacı Vearth'e hükmetmekti ve her yerin toprak olmasını istiyordu galiba. oda reyiz bekliyor ayda su bulunsun da enel ay'a hükmetmekten sıkılıp dünya'ya geri gelsin diye herhalde.

Yeni gördüm konuyu, eline sağlık. Bu Enel ilerde büyük işler yapacak dünyada. Seride heyecanla beklediğim en büyük karakter, Dragon falan hikaye.

Enel bomboş bir karakter. Bana göre olmasa olurdu. Uzay olayı serinin, hikayenin doğallığını bozabilecek bir kurgu, altı iyi doldurulmazsa Db'a bağlama ihtimali var. Oda bu karakteri nasıl bağlayacağını düşündüğü için 500 bölümdür uzaydan indiremedi sanırım. Bunu da mantığa oturtursa helal olsun derim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık