Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel'in Büyük Uzay Operasyonu

DaNTeFe

Bayılıyorum bu adama ve gücüne...Görürsünüz ileride Enel'in Gazabı diye anime çıkcak tüm ordusu ile Dünya'ya hüküm başlıyacak :alkis:

Ellerine Sağlık Smoker-ossan, dolaşıyordum gördüm.Biraz geç oldu...

bence enel haki nedir bilmediği için karşısındaki adam bana vuramaz diye bakar gelir haki kullanıcısı tek vuruşta adamın işini bitirebilir çünkü kendine çok güveniyor enel en büyük zaafı birde akainu vs enel yada enel vs kizaru ne olur çok merak ediyorum doğrusu
Enel'i tek vuruşta yıkabilecek biri zor bulunur...

canocan

Ya benım anlamadıgım oda elektrik gibi sayılı ve cok zor bulunan bır meyveyı neden gıttı allahın uzaylısına verdi.Yanı o meyveyı yıyen mavı denızlı bırısı olsaydı ya bı amıral yada bır devrımcı olsaydı cok süper olurdu ama yıye yıye enel yedı yanı luffynın uzerınde elektrık ıse yaramadıgı ıcınmı enele yedırdı bu meyveyı oda hala anlayabılmıs degılım yazık oldu guzelım meyveyı keske bır devrımcı yeseydi.

Nawatobi

Yazık bu adama ya :) Keşke mavi denize düşüp orda yakalansa ve impel downda crocodile gibi hortlasaydı bi anda...Hatta croco boy ile tayfa kursalar efsane olurdu bea...Şahsen croco ile birlikte en sevdiğim bosslardan biriydi

kao.one

Ya benım anlamadıgım oda elektrik gibi sayılı ve cok zor bulunan bır meyveyı neden gıttı allahın uzaylısına verdi.Yanı o meyveyı yıyen mavı denızlı bırısı olsaydı ya bı amıral yada bır devrımcı olsaydı cok süper olurdu ama yıye yıye enel yedı yanı luffynın uzerınde elektrık ıse yaramadıgı ıcınmı enele yedırdı bu meyveyı oda hala anlayabılmıs degılım yazık oldu guzelım meyveyı keske bır devrımcı yeseydi.
elektrik mavi deniz için fazla güçlü bir meyve olduğu için olabilir diğer logialarda güçlü ama hiç biri bu kadar ölümcül değil kimseyi öldüremedi ama olsun :)

eğer bu meyve korsanlardan birinde olsaydı durdurmak imkansız olurdu... o yüzden kısa yoldan uzaya yolladı onu dünyayı yoketmesin diye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık