Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. En Kötü Nesil Korsanları

Kami Enel kimleri yola getirir?

• Kullanılan toplam oy
    160
Enel G2 olmadan Luffy için çok hızlı diyen bir yıkık. Ay'dan güzel bir gelişim göstermeden gelirse Yeni Dünya'da sıkıntı yaşar.
@Smoker Enel'in hafif bronzlaştırdığı bir yaşlı abi vardı senin sevdiğin. Adı neydi onun? Aradım biraz da bulamadım.

Snack tatlı komutanlarından biri ve Yc4 idi. Rütbesi Urouge ile yaptığı dövüşten sonra düşürülmüştü sanırım.
Yc4 değil Evet tatlı komutanıydı ama Perosperodan ödülü daha düşük kek adası boyunca bir varlık gösteremedi. Perosperonun çeyreği kadar ağırlığı yok tayfada Yenilince dağılmış gibi LOSER

Enel G2 olmadan Luffy için çok hızlı diyen bir yıkık. Ay'dan güzel bir gelişim göstermeden gelirse Yeni Dünya'da sıkıntı yaşar.
@Smoker Enel'in hafif bronzlaştırdığı bir yaşlı abi vardı senin sevdiğin. Adı neydi onun? Aradım biraz da bulamadım.
Pagaya. Daha önce binlerce kez dediğim gibi, Enel'in yıldırımı o adama hiç değmiyor.

Enel'in, Luffy ile olan dövüşünü baz almayın. Adamın ana gücü hiçbir işe yaramıyordu. Listeden bilmem kaç milyar voltu kafasına yeyip de ayakta kalacak kimse yok Luffy ve Teach'tan başka.

Pagaya. Daha önce binlerce kez dediğim gibi, Enel'in yıldırımı o adama hiç değmiyor.

Enel'in, Luffy ile olan dövüşünü baz almayın. Adamın ana gücü hiçbir işe yaramıyordu. Listeden bilmem kaç milyar voltu kafasına yeyip de ayakta kalacak kimse yok Luffy ve Teach'tan başka.
Jack tek saldırıda yenilir mi diyorsun?

Law tüm o meyve yetenekleri ve hakisiyle 500 milyon hadi 600 etsin.Enel en az 500 alır dedi Oda.

Ve Law'un Counter shock tekniği bile ne kadar güçlü bunu gördük.Enel'in ortalama saldırılarından biri bile eder mi Counter Shock şüpheli bence.Adam Ope ope + sağlam hakiyle alınan ödülü hiçbirşey bilmeden logia sayesinde alıyor.Bu haliyle bile çok çok güçlü.Skypiea Arc versiyonu kastediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık