Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel Geri Dönecek mi?

@Sai Dai Rin Rokuougan

Canısı, Enel dönmeyecek, Luffy Wano'dan sonra Ay'a çıkacak. Dolayısı ile Enel'e gitmiş olacak. Uzay teknolojisi çok çok ileri düzeyde olsa pyrobloin'den habersiz olduklarına eminim. Dolayısı ile Enel'in meyve gücü ile hükümettiği bölgenin Ay ile sınırlı kalacağını düşünmüyorum. Elde edilen büyük güçlü ordu sonrası Luffy'e yenilecek. Ve tayfa automata'ları da arkasına almış olacak. 3-5 güne acarım detaylı konusunu biraz uzun.

Dönmese çok iyi olur ki dönmeyecek gibi geliyor, çok daha kaliteli karakterler görmek istiyorum ben. Ama ölüp bir işe yararsa meyvesini başka birinde görmek isterim. :artiz:

abi niye dönmesin ya, muhteşem bir meyve + muhteşem bir karakter, kim görmek istemez ki yonko'larla mücadelesini enel'in? yapmayın... müthiş bir güven verirdi açıkçası luffy'lerle savaşa girse... :(

@Chaos Bringer reis bizim dünyada şuan Ay'da yaşam olduğu biliniyor mu? yoksa wano'da mı öğrenecekler?

Geri gelir diye düşünüyorum. Antik silahı da getirir yanında. Uranüs'ün gökyüzüyle ilgili olduğunu düşündüğünüz. Poseidon denizin dibinde, Plüton (Hades'in Roma mitoloisindeki muadili) yerin dibinde. Mantıken Uranüs de gökyüzünde olmalı.
çok efsanevi bir dönüşü olsa keşke... hatta müthiş efsanevi (ama bakın, ultimate legendary bir durumdan söz ediyorum) bir şekilde geri dönsün, üstüne bir de KK olsun, kabulümdür. <3

(KK olmak gibi bir amacı, hedefi olmayan bir karakter olsa da..)

Enel'i görmedik mi zaten? Dressrosada oyuncak olmuş o uzun kulaklardan anlaşılıyor '' Hasırşapkalar, burada ne işleri var? '' diyordu. Bellamy bunu kandırıp dressrosa ya getirmiştir, Sugar'da onu oyuncak etmiştir. Tabi bu bir senaryo üzerinden, diğer senaryo direkt olarak Wiper ve grubuyla Bellamy b.koka ile Enel'i yenmiştir ve Dressrosa ya getirmiştir. Belkide altını ona vermelerinin sebebide budur.

Enel ve Croco gibi karakterler seriye geri dönsede bir varlık gösteremezler, bu konuda o kadar netim yani.
Enel Dressrosa'ya mı geldi?

Bahsettiğin CP0 (Rob Lucci ile Spandam) olabilir mi? Eğer Enel olduğuna eminsen, çok ilgimi çekti şuan. O sahneyi kaçırdım demek ki.

@Chaos Bringer

uzay'da geçen bir arc olacak mı peki? olursa çok epic olur abii... 1080p hd izlediğimizi düşünsenize... uzayda bizim tayfa sdkfjsdfk, çok epic olur ya.. :D

gomu gomu no fuusen'i nasıl yapacak mesela luffy, çok karışık şeyler olacak desene.. :D

@Chaos Bringer

uzay'da geçen bir arc olacak mı peki? olursa çok epic olur abii... 1080p hd izlediğimizi düşünsenize... uzayda bizim tayfa sdkfjsdfk, çok epic olur ya.. :D

gomu gomu no fuusen'i nasıl yapacak mesela luffy, çok karışık şeyler olacak desene.. :D
Op evrenindeki uzay şartları ve kuralları belirsiz, ileriye dönük ayrıntılı senaryoyu bilemem. Ama tayfanın Wano-Fairy Vearth-Elbaf'ta bulunacağına inanıyorum.

Ben kesin dönceğini düşünüyorum çünkü ayda medeniyet gibi bir şey kurdu ben op nin sonuna doğru göreceğimizi düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık