Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Yaman Silahşör

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisindeki En İyi Silahşor?

• Kullanılan toplam oy
    76
Arthur Dayne ile Barristan Selmy arasındaki tek fark kullandıkları kılıçların kalitesidir.Bizzat Grrm soylemisti bunu.Barristanda daha iyi kıliç var ise Barristan Daynede var ise Dayne alır diye.

Bu iki adam kılic konusunda zirvedir.Bir de bunlarla kafa kafaya gidebilecek olan Daemon Blackfrye ile Ejderhaşovalyesi Aemon var.Diğer taraftan Robertın çekici ile savaşlarda tanrıcılık oynadığı da var.Oberny ise mızrak konusunda çok çok iyi.

İlk ikiye Barristan ile Arthuru koyarım ama diğerinde kararsız kaldım.Daemon Blackfrye daha önde gibi.
Oberyn'e oy atsaydın keşke. : )

Arthur Dayne ile Barristan Selmy direkt olarak ilk iki oyu alıyor zaten. 3.lük için pek çok kişi yakın ancak sanırım Robert'a gidecek. Rheagar ile olan savaşı efsanevi deniliyordu. Gerçi Jaime de olabilir. Robert'ın savaşçı kariyeri daha dolu dolu Robert diyorum 3. olarak.

Arthur Dayne ile Barristan Selmy arasındaki tek fark kullandıkları kılıçların kalitesidir.Bizzat Grrm soylemisti bunu.Barristanda daha iyi kıliç var ise Barristan Daynede var ise Dayne alır diye.

Bu iki adam kılic konusunda zirvedir.Bir de bunlarla kafa kafaya gidebilecek olan Daemon Blackfrye ile Ejderhaşovalyesi Aemon var.Diğer taraftan Robertın çekici ile savaşlarda tanrıcılık oynadığı da var.Oberny ise mızrak konusunda çok çok iyi.

İlk ikiye Barristan ile Arthuru koyarım ama diğerinde kararsız kaldım.Daemon Blackfrye daha önde gibi.
Yanlış anlama ama gerçek bir savaş alanında üzerlerinden geçer Robert :artiz:

Çok boş yapmış be! Şimdi Tolkien’in varisleri çıkıp Aragorn tek başına Robert, Jaime ve Dağı aynı anda yener dese he mi deriz? :/
Farklı bi evrendeki karakter hakkında böyle yorum yapmak da zevzeklik işte.
He deriz tabi bahsettiğin Aragorn, bu ezmelerin topundan daha fazla tecrübesi var :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık