Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yakışıklı Karakter

En Yakışıklı Gördükleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    283
Alberto anket kazansın diye böyle yapılmıştır. Yoksa Ace varken .dd yemişim diğerlerini. Zoro ek olarak yakışıklıdan daha çok karizma. Cavendish mesela Zoro'dan daha yakışıklı bence.. ama Zoro çok daha karizma..

King'i sevmiyorsunuz anlıyorum, ama yakışıklı değil de diyemezsiniz ya. Hele Ace gibi en iyi ihtimalle 5.5/10 edecek tiplere King'den yakışıklı diyeni Allah çarpar.
Yav bırak momo bile 10 basar bu maskeli sirk kaçkınına zoro shanks gibi karizmanın öz evlatlarından bahsetmiyorum bile.Zaten şıklardan bile belli oylar dağıtılsın diye yapılmış bide nedense 1 den fazla oy seçeneği var illa birileri kinge atar nasıl olsa diye.

Yav bırak momo bile 10 basar bu maskeli sirk kaçkınına zoro shanks gibi karizmanın öz evlatlarından bahsetmiyorum bile.Zaten şıklardan bile belli oylar dağıtılsın diye yapılmış bide nedense 1 den fazla oy seçeneği var illa birileri kinge atar nasıl olsa diye.
Momo "bile" demeyelim, Momo yakışıklı çünkü. Zoro ve Shanks karizmanın öz evlatları haklısın ama karizmatik ve yakışıklı farklı şeyler.
Anketi açan ben değilim, o konuda da bir şeyi savunmadım, sadece King'e haksızlık etmeyin diyorum. :d
Ryokugyu olmasın başkası olsun. 5-10 tane daha yakışıklı karakter sayabilirim. Zaten sadece Ryokugyu yazmadığım için sorun yok.
Mesajında inceden inceye "sen benden alıntı yaparken diğer kısımları kırpmışsın" iması seziyorum.
Bunun sebebi dediğin diğer şeyleri okeyleyip Ryo kısmına odaklanmamdı. Onun da yakışıklı olmadığını kabul ediyorsan okey. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık