Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Buraya yazılanlar bana bildirim olarak gelmiyor anlamadım, yeni gördüm de ama cidden Bobbin ilk çıktığında Zoro ile vs attıran vardı gülmemek elde değil. Buna mı gülsem Zoroya mı bilemedim. :D
Bobbin çok daha fazlasıydı yahu Zoro ne demek sdfjsdfg :D Ordunun en önündeki eleman olarak komutan mı acaba diyeni vardı. Onun dışında Mom'dan direk emir aldı bu Mom'un sağ kolu falan diyen vardı çok saçma şeyler vardı o sıralar ya :hhh:

Ya bütün balıkadamlara vasıfsız demişsin mesela. Bunlara vasıfsız demenin tek nedeni de güçsüz olmaları işte gayet de. Şöyle düşün mesela:
Sen bir balıkadamsın tamam mı? İnsanlardan nefret ediyorsun ve haliyle tüm tayfanı balıkadamlardan kurmak istiyorsun. Tayfana adanın en iyi kılıç ustasını katmak ister misin istemez misin? O tayfa için gayet önemli bir adam; lakin Zoro'dan tek yediği için vasıfsız demişsin. Ya da Daruma mesela. Adamın hızlıca tünel kazabilmek gibi stratejik bir gücü var; ama güçsüz olduğu için vasıfsız demişsin. İkaros ya da. Seni kurutabilir anında ama güçsüz olduğu için vasıfsız demişsin.

Dofun tayfasına hiç girmiyorum. Uçabilen; olası bir problemde meyve kullanıcılarının denize düşmesini önleyebilecek bir meyveye sahip bir adama vasıfsız demişsin. Neden? Çünkü güçsüz. :(
Şimdi balık adamlar Luffylerin 2 yıllık zaman atlamalarından sonra karşılarında haplanmalarına rağmen çok hafif kaldılar ve üstüne normal bir vs olmadı hiç birinin işte general giyinmeler ya da canavar moduna girmeler havada uçuyordu şimdi sen genel olarak kendi içlerinde yorumlarsın eyw ama ben tayfa bazında aldım .s hepsi kendi çapında kendi özelliklerinde güçlü olabilir ama bunlar bir araya gelince tayfa olarak güçsüz ve bunlara vs attıran Oda böyle çizen Oda ve hepsinin tek tek vslerini izledim bir çoğu vasıfsızça düşünmeden dalan tipler .s bak tekrar diyorum kendi içlerinde iyi olabilir ama genele baktığın zaman işe yaramıyorlar.s

Buffalo konusu ise evet meyvesi belli bir şey için iyi olabilir ama Rosa arc ına bak ne yapmış? Elle tutulur bir işlevi yok .s

Bobbin çok daha fazlasıydı yahu Zoro ne demek sdfjsdfg :D Ordunun en önündeki eleman olarak komutan mı acaba diyeni vardı. Onun dışında Mom'dan direk emir aldı bu Mom'un sağ kolu falan diyen vardı çok saçma şeyler vardı o sıralar ya :hhh:
Onları hatırlamıyorum. :D

Şimdi balık adamlar Luffylerin 2 yıllık zaman atlamalarından sonra karşılarında haplanmalarına rağmen çok hafif kaldılar ve üstüne normal bir vs olmadı hiç birinin işte general giyinmeler ya da canavar moduna girmeler havada uçuyordu şimdi sen genel olarak kendi içlerinde yorumlarsın eyw ama ben tayfa bazında aldım .s hepsi kendi çapında kendi özelliklerinde güçlü olabilir ama bunlar bir araya gelince tayfa olarak güçsüz ve bunlara vs attıran Oda böyle çizen Oda ve hepsinin tek tek vslerini izledim bir çoğu vasıfsızça düşünmeden dalan tipler .s bak tekrar diyorum kendi içlerinde iyi olabilir ama genele baktığın zaman işe yaramıyorlar.s

Buffalo konusu ise evet meyvesi belli bir şey için iyi olabilir ama Rosa arc ına bak ne yapmış? Elle tutulur bir işlevi yok .s

Onları hatırlamıyorum. :D
O zaman şöyle diyeceksin:
Çok dar bakış açısı olan biri olarak benim için evet öyle. :oleyo2:
Güçsüz ama karizmatik ise bir istisna yapabilirim ama. Gin gibi mesela. :D
Bak adam ne kadar da net. Bunu söylemekte utanılacak bir şey yok. :D

O zaman şöyle diyeceksin:

Bak adam ne kadar da net. Bunu söylemekte utanılacak bir şey yok. :D
Tamam da ben sana bir sürü açıklama yaptım, nasıl dar bakışlı oluyorum. Hepsini tek tek incelemişim üstüne tek tek yazı yazmışım. :D bireysel olarak değilde tayfa olarak bakarsan bence anlaşabiliriz. Yani Big Mam korsanlarında Smothie ye vasıfsız dedim diye hepsi vasıfsız olmaz ya da diğer komutanlar .s

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık