Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En ürkütücü bulduğunuz deniz canlısı.

En ürkütücü bulduğunuz deniz canlısı hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    14
Balıklardan korkmak lazım biliyorsunuz ne kadar tehlikeli olduklarını.Shanks hangisine kol verirse en ürküncü odur bence. :) 8 numara bizim reyize baya benziyor onun gibi kol alacak cinsten duruyor. :gamyon:

Ürkütücü bulmaktan ziyade, çok etkileyici buluyorum. İnsanlık yok olduktan sonra, Dünya'yı yöneteceklerini düşünüyorum.

Güzel konu olmuş ellerine sağlık.

Seçenekler arasında denizanasını göremedim. Ürkütücülük denilince akla ilk gelen hayvanlardandır kendisi :)

Denizden babam çıksa yerim diyen arkadaşımı hatırladım. Bunları yiyebilirse en ürkütücü deniz canlısının ne olduğunu bilemem ama en ürkütücü canlı o olur benim için :)

Favorim bu;

Bundan ötesi yok benim için.
Bu canlıyı görüp arttırıyorum,

Evrimin teğet geçtiği ve ürkütücülüğü yüzünden pokemon 3. nesline bile konu olmuştur. Canlının nadirliği ve ilkel görüntüsü yüzünden base HP ve DEF statları fazlasıyla arttırılarak, bu canlıya itibarını vermişlerdir.

Favorim bu;

Bu canlıyı görüp arttırıyorum,

Evrimin teğet geçtiği ve ürkütücülüğü yüzünden pokemon 3. nesline bile konu olmuştur. Canlının nadirliği ve ilkel görüntüsü yüzünden base HP ve DEF statları fazlasıyla arttırılarak, bu canlıya itibarını vermişlerdir.
Relicanth'in yüzünde oynama yapılmış. Normalde yüzünde o mücevher yok ve ağzı kapalıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık