Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Troll One Piece Karakteri

Luffy nin neresi troll anlamadım.Adam saf birazda salak hepsi bu.Tek dövüş ya da arkadaş konusunda ciddi.Saf ve salak olması yetişme tarzı ve genetik :D

Nedenine dair hiçbir açıklama yok mu ?

Luffy nin neresi troll anlamadım.Adam saf birazda salak hepsi bu.Tek dövüş ya da arkadaş konusunda ciddi.Saf ve salak olması yetişme tarzı ve genetik :D
Crocus eklenebilirdi evet ama o bile olsa 15 seçenek tamamlamakta zorlanırdım yine.Luffy yeri geldiği zaman yapıyor.Her zaman değil.Taklitleri öyle mesela.Birde ödül tepkisi vardı örneğin şimdi aklıma geldi.Çok ciddi baktıktan sonra sapıtıyordu.Tamam saflık falanda herşey saflık ile açıklanamaz.Onlar daha çok babam mı var gibisinden hadiseler.

Sadece yeri gelince ciddileşen bir eleman Luffy. İstemeden olsa da sürüyle büyük karakteri trollemiş bir arkadaşımızdır.
ama haklısınız galiba, bu listede en trol olan Luffy değildir. İvankov daha ağır basıyor biraz düşününce. Dragon'u bile trollüyor adam/kadın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık