Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Bi yıldır kitap okumuyodum. 27 günde Sissoylu(mistborn) serisini(ilk 3leme) bitirdim. İnşallah insan gibi kitap okuma alışkanlığı kazanırım.

Bi yıldır kitap okumuyodum. 27 günde Sissoylu(mistborn) serisini(ilk 3leme) bitirdim. İnşallah insan gibi kitap okuma alışkanlığı kazanırım.
Brandon Sanderson'ın Elantris ve Kralların Yolu kitaplarnı da öneririm okumadıysan. :good:
Fantastik veya bilim kurgu tarzı kitap okuyupta alışkanlık edinemeyen görmedim. :rolleyes:

Brandon Sanderson'ın Elantris ve Kralların Yolu kitaplarnı da öneririm okumadıysan. :good:
Fantastik veya bilim kurgu tarzı kitap okuyupta alışkanlık edinemeyen görmedim. :rolleyes:
Niyetim tabii o yönde. Aklimda sissoylu 4. kitap ve zaman çarkı serisi var. Ondan önce tavsiye ettiklerin gibi zaman çarkından daha kisa fantastik seri ve kitaplari okumak istiyorum. Ama ondan da önce suç ve ceza okumak istiyorum

Açıkcası +10 yıldır oyunu bilip oynamama rağmen, bu kitabı yeni edinip okudum özellikle d2 ile d1'in çok uzun yıllardır hard fanı olduğum için bir çırpıda bitirdim kitabı, oyunla bağlantılı mekanlar, karakterler olmasıda beni ayrı gaza getirdi 2. ve 3. kitaplarıda varmış, umarım bu kaliteyi yakalarlar.
neyse işte, oyunu oynamış arkadaşlara tavsiye ediyorum

Sabahattin Ali - İçimizdeki Şeytan.

Macide ve Ömer'in ilişkisi güzel giderken Ömer'in yaptığı hatalar yüzünden dibe vurmasını okumak çok üzücüydü. Sonu mutsuz biten kitapları okumayı sevmediğimi bir daha hatırladım. Şimdi günlerce bu kitabı düşünürüm neden daha güzel bitmemiş diye.:(

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık