Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Shujin

En son bunu okumuştum.Okuldan zorlama gelmese belkide adını bile bilmeyecektim ama güzelmiş dedim okuduktan sonra.

nasıl kitap. önerir misin
ne yalan söyliyim 1. sınıftaysanız ve hızlıca bir kitabı bitirmekten keyif alıyorsanız muhteşem bir şaheser ama bir hafta aynı kitabı okuyup öğretmen azar yiyince hevesiniz kaçabiliyor bunun dışında dünya klasikleri arasında görmeyi istenebilecek düzeyde öğreticidir.

Shujin

ne yalan söyliyim 1. sınıftaysanız ve hızlıca bir kitabı bitirmekten keyif alıyorsanız muhteşem bir şaheser ama bir hafta aynı kitabı okuyup öğretmen azar yiyince hevesiniz kaçabiliyor bunun dışında dünya klasikleri arasında görmeyi istenebilecek düzeyde öğreticidir.
Sende biraz zorlamışsın hocayı yani.Bir haftalık bir süre o kitap için çok az. :D

En son bitirdigim kitap;

Filmin etkisiyle hemen pesi sira gidip satin almistim, epey sardigindan kisa sürede bitti. Filminden cok cok daha güzel oldugunu gönül rahatligiyla söyleyebilirim. Gereksiz yere eklenmis sahneler yok ve etkileyiciligi daha fazla. Kitap Gandalf'in hobbit Bilbo Baggins'i, cüce sehri Erebor'u kurtarmak icin giden, 13 cücenin hirsizi olarak secmesiyle baslar. Birbirlerine güvensiz yaklasan hobbit ve cücelerin yol boyunca örülen arkadaslik baglari, bir cok macera, sasirtici olaylar kitapta bulacaklariniz >.>

Bayagidir okuyorum oldugu kitap (bi ara bitirsem iyi olacak, hakkaten epey oldu : D);
Zaten kitabin adindan ne anlattigi gayet acik. Tarihi degistiren kadinlardan 30'nun kisaca hayati, neden tarihte böyle bir etkisinin oldugu anlatiliyor. Kimi dini kimligiyle ön plana cikarken kimide eylemci kimligiyle, birisi tarihin gördügü en büyük sadistlerden biriyken bir digerinin bilimde oynadigi rol büyük. O kadar cesitli yani ^^ Okumakta fayda var u.u

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık