Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Balıkadam adasında Shirahoshi'nin abileri olmasa hiçbirine sıkıcı demezdim. Özellikle Hordy için sebepsiz bunları yapıyor dediği sahne bitirmişti beni. Hayattan soğuduydum. :(

açık ara Skypiea bence. izleyenler dikkatli hatırlayın. enelli kısımlara kadar artık saçma sapan mevzulardan bayılmıştık çok çok gereksiz uzundu

Skypieada enel gibi bir boss vardı. Gözlem hakisi vardı. Baka luffy vardı:D
Hayalleri gerçekleştirmek vardı.

Dressrosa'nın neyi sıkıcı be abi?
Yeni Amiral ortaya çıktı, Sabo ortaya çıktı, Dof'un tayfasını ve geçmişini öğrendik, Law'ın geçmişini öğrendik, Burgess'i gördük, Kolezyum dövüşünü gördük, bir sürü yeni korsan gördük, Barto'yu tanıdık, tayfanın yeni gücünü biraz gördük, Big Mam'ın gemisini gördük, Garp ve Kafa Dede'yi gördük, bir sürü güzel vs gördük, en son olarak da Luffy G4 yaptı ve bu arc sıkıcı?
2 yıl oldu gördügümüz bir arena dövüşü birde tek yiyen 7-8 adam.
Luffy'nin 10 bölüm Dresrosa turu atması var.Bütün kolezyum dövüşçüleri 2-3 defa tanıldı.Sadece kolazyum dövüşçülerinin adını yazarak manga bölümü harcadı.Usopp bebesi gözü yaşlı ortalarda dolanıp durdu 2 bölüm sonuçta hiç bir şey olmadı.Yıldızlar diye bölüm cıkardı amaçı sadece yazayım bölüm doldursundu millete yıldız dagıttı.10 bölüm Corozan flashback çıktı gram etkilemedi beni 2-3 bölümde anlattıgı flashbackler çok çok daha iyiydi.
Amiral geldi boş yere gösterip duruyor manga karesi harcıyor bir yerde meyve yetenegini ve tipini 3 sayfada gösterse yeterde artardı bile.
En önemlisi tayfanın yarısı ortalarda dahi yok,yarısıda yatıyor.
Yani 84 bölüm çıktı arasından 20 sayısı okumaya degerdi.

Foxy'li bölümler o kadar sıkıcıydı ki filler sanıp atlamıştım :/ Ayrıca Balıkadam Arc da aşırı sıkıcıydı. Fakat Skypiea bence çok iyi bir arctı niye bu kadar beğenilmediğini anlamadım.Tamam saçmaydı ama akıcıydı bence

Shirahoshi çoook baymıştı. Sırf yeni güçler yüzünden dayandım Balıkadamlara. Skypiea da sıkıcıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık