Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Kacan asker yargilanir öldürülürse öldürülür sen yargisiz infaz yaparsan buna cinayet denir.Pembe sözler dedigin seyi sana hatirlatayim o zaman “Ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum” bunu kimin söylediğini ve nerde söylediğini bildiğini umuyorum başkada sözüm yok
Bu söz ile senin dediğin bir mi yani? Bu söz ile benim dediğim daha uyumlu.

Bu söz ile senin dediğin bir mi yani? Bu söz ile benim dediğim daha uyumlu.
Benim dedigim sey neydi iyi bir lider askerini cesaretlendirebilen savasta korktugu cesareti kirildigi anda bile cikip askerini savasa geri sokabilendir dedim.Akaiunu ne yapiyor vay sen korktum o zaman öl al sana lav.Cesaretlendirme olayina masal pembe sozler dedin bende sana iyi liderin nasil motive ettigine dair yaşanmiş bir örnek sundum farkli olan nedir?

Benim dedigim sey neydi iyi bir lider askerini cesaretlendirebilen savasta korktugu cesareti kirildigi anda bile cikip askerini savasa geri sokabilendir dedim.Akaiunu ne yapiyor vay sen korktum o zaman öl al sana lav.Cesaretlendirme olayina masal pembe sozler dedin bende sana iyi liderin nasil motive ettigine dair yaşanmiş bir örnek sundum farkli olan nedir?
Bu söz ile kaçmakta olan askerin ne alaka. Atatürk cepheye yolladığı askere diyor bunu, kaçmakta olan korkaklara demiyor. Sen gelmiş kaçan korkağı savunuyorsun. Kaçan adamın neyini ikna edeceksin. Neyse Atatürk falan katarak olayı saptırmayalım. Kaçan askerin savunulacak bir tarafı yok. Günümüz ordularında bile savaş halinde kaçanı infaz ediyorlar ne diyeyim daha. Oturup konuşsaydı kafası pembe bir kafa, gerçek değil.

Bu söz ile kaçmakta olan askerin ne alaka. Atatürk cepheye yolladığı askere diyor bunu, kaçmakta olan korkaklara demiyor. Sen gelmiş kaçan korkağı savunuyorsun. Kaçan adamın neyini ikna edeceksin. Neyse Atatürk falan katarak olayı saptırmayalım. Kaçan askerin savunulacak bir tarafı yok. Günümüz ordularında bile savaş halinde kaçanı infaz ediyorlar ne diyeyim daha. Oturup konuşsaydı kafası pembe bir kafa, gerçek değil.
Kacan askeri savundugum falan yok yargisiz infaz yapmak yerine iyi bir lider olsaydi şöyle şöyle yapmasi gerekirdi diye dusunuyorum.Ustelik bu benim fikrim benim dusuncem ben kendimce listedeki akainu dememin sebeplerini sundum bu kimseyi ilgilendirmez ve baglayiciligi yoktur.Sen sevebilirsin ben sana neden seviyorsun demem tipki senin bana diyemeyecegin gibi.Anladigini umuyorum ve tartismak istemiyorum

İyi adamdır ya ben severim zaten. Sevmeyenlerinin sarıldığı argümanlardan biriydi de o cümle :D Gerçi zaten Oda'nın nefret ettirmek istediği bir karakter gibi kendisi ama iyi adamdır. OP evrenin de insanlar rahat uyuyorsa bu denizcilerin sayesindedir AKA @Daredewill
Denizci dediğin Aka gibi olur, emirleri sorgusuz sualsiz dinliyor. Askeri disiplin tam, sonra gerekli sorumluluğu alıyorsa sıkıntı yoktur. Herkes komutan yerine kafasına göre hareket etseydi ortada bir kurum kalmazdı, vasıfsız Fuji gibi amirali gördük, denizcileri iki paralık etti.

İyi noktadan vurdun reis, Sanji gibi babayiğit bir delikanlı tarafından kurtulup ona teşekkür edeceğine, tokat manyağı yapmış. Ağzı yüzü ayrı oynayan bir elemana hemen gönlünü verdi. Tabii Oda izin vermiyor kezbanı Sanji reize yar etmeye. Sen böylelerine layıksın diye ayar veriyor bildiğin.
Her zamanki gibi iyi ve kötü karakterden anlıyor ve her zaman olduğu gibi kimseden çekinmeden doğruları konuşuyorsun reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık