Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Kizaru; Marineford'da çizik almayan, kanı akmayan, Marcoyu ve Newgatei delen adam gibi adamdır
Kimler kimler Wb'ye kılıçla saldırdı bir zahmet yapsın. Marco'yu da iki defa vurdu birinde Marco Wb'nin kalbi teklediğinde ona koşarken diğeri de kairosekiliyken.

Güç neyse de ben korunmasına kılım biraz. Akainu bile yeri geldiğinde ne hallere düştü. Bu adamın sağlam bir sopaya ihtiyacı var.

Hepsi hükümetin köpeği ve hükümetin başındada kutsal öküzler var.Kutsallara hizmet etmeyi şeref sayanlardan da birşey beklenmez zaten.
Sadece o değil, adamlar ruhsuz gibi.

Bak mesela Hitoriki Kamazo, bu adamı iki bölüm gördük ama sevdim, neden biliyor musun? Adamın okuyucuya yansıyan bir enerjisi var, savaşmayı seviyor, kesilirken bile savaşmanın verdiği hazzı yüzünde görebiliyorsun. Malesef denizci tarafında böyle savaşçılar yok, adamlar robotik takılıyor, pek çok şeyi görev bilinciyle yapıyorlar... İlgimi çekmiyor. :artiz:

Sadece o değil, adamlar ruhsuz gibi.

Bak mesela Hitoriki Kamazo, bu adamı iki bölüm gördük ama sevdim, neden biliyor musun? Adamın okuyucuya yansıyan bir enerjisi var, savaşmayı seviyor, kesilirken bile savaşmanın verdiği hazzı yüzünde görebiliyorsun. Malesef denizci tarafında böyle savaşçılar yok, adamlar robotik takılıyor, pek çok şeyi görev bilinciyle yapıyorlar... İlgimi çekmiyor. :artiz:
Çok özgürce davranamıyolar.Bak mesela garpa sırf kutsallarla uğraşmamak için amiral olmamış.Kuzan mesela oharanın buster call ile yokedilmesini istemediğine eminim , akainunun başında olacağı denizcilerin parçası olmak istemediği içinde ayrıldı zaten.Fujitoraya bak mesela , dofun olayını bütün dünyaya gösterdi ve başını yere koyup özür diledi diye akainu hemen fırça çekip hiçbi denizci üssüne giremezsin dedi.Çalıştıkları adamlar(kutsal mallar) bi işe yaramadığı için organizasyonun kendiside fos malesef.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık