Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Ark Prensesi

En Sevdiğiniz Prenses?

• Kullanılan toplam oy
    184
Bu arada Violet'i unutmuşsun @Jiso senin gibi Doffy fanına yakıştıramadım. :S Sama'nın gözdesini niye almıyorsun ankete. :D

Pudding'in rol yaptığı hali ne kadar iyiyse gerçek hali o kadar kötüydü bu kadar zıt olur yani. :/
Öyle kalsaydı keşke şeker kız Candy kıvamında.

Şu Hiyori denen plastik kuklayı gördükçe elim ayağım titriyor. İlk defa bir kadın tasarımından nefret ettim.

Konuya gelirsek tayfadan birini seçmek olmaz
oyum Vivi’ye. Delikanlı kız.
@Yubashiri-sama Gelsin de sana cevabını versin.Gerçek prenses dururken mutant gözlüleri mi sevelim desin.:hhh:

Elini sürmüyor yahu.Ne kurtarması.Luffy dua etsin Kid karaktersiz değil.Hazir o halde bulmuşken kazığa oturtmadı onu.
Kid adil bir dövüşte kazığa oturtur yapabilirse.Orada seni şu an öldürebilirim ama kurtardığın için bunu yapmak yakışık almaz öyle karaktersiz biri değilim demek istedi.Karaktersiz olsam seni şuracıkta öldürürdüm demeye getirdi gibi anladım.

Bu arada Violet'i unutmuşsun @Jiso senin gibi Doffy fanına yakıştıramadım. :S Sama'nın gözdesini niye almıyorsun ankete. :D

Pudding'in rol yaptığı hali ne kadar iyiyse gerçek hali o kadar kötüydü bu kadar zıt olur yani. :/
Öyle kalsaydı keşke şeker kız Candy kıvamında.

@Yubashiri-sama Gelsin de sana cevabını versin.Gerçek prenses dururken mutant gözlüleri mi sevelim desin.:hhh:
Onu bilerek eklemedim, Doffy samayı çekemeyip kötü yorum yaparlar. Aslında olaylar Rebecca etrafında döndü ya ondan .. :D
Luffy ve Ace MF prensesleri olarak eklenmeliydi ankete. @Jiso
Yok yok fanlarıyla uğraşamam linç ederler, onları eklesem Sanji nerde derler? :D

Onu bilerek eklemedim, Doffy samayı çekemeyip kötü yorum yaparlar. Aslında olaylar Rebecca etrafında döndü ya ondan .. :D

Yok yok fanlarıyla uğraşamam linç ederler, onları eklesem Sanji nerde derler? :D
Birşey olmazdı ya ses çıkaran bir kişi var zaten.Neyse güzel olmuş anket eline sağlık.:good: Bu anketi açmayı unutmuşuz iyi oldu.

Ki

Sen Kid'i ekle 1-2 tane fanı var zaten bir şey olmaz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık