Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Yaşıt olmak farklı bir şey bu yayıncı takibi meselesi bizden sonraydı. Ve senin için hoş gelen bazı konulardaki yardımlar başkaları için gülünç de gelebilir o kadar takılma eğer faydası varsa sana birilerinin ne söylediğini geç.
İlk başta da @Dattebayo..! ne diyor onu geç. Adam lütfü fanı anlatabiliyor muyum :ehe:

Kıskanmasana kardeşim milleti niye kıskanıyorsun :artiz:
Yok ben takılmıyorum zaten isteyen sever isteyen sevmez. Ben sadece bir şeyler başarmış insanların başarısını küçümsemeyi anlayamıyorum, hani sen ne yapıyorsun peki diye sorarlar adama. Bu çağda internet üzerinden bir şeyler üretip para kazanmak kadar normal bir şey yok.

Embesil tiktok fenomenlerini geri zekalı popçuları trapçi kekoları falan sevmemenin temelinde yatan şey kıskançlık mı sence dostum? Kolay yoldan para kazanan tek insanlar sosyal medya fenomenleri mi?
Yazdıklarımın neresinde tiktok fenomeni, popçu, trapçi lafını çıkardın ? Hadi çıkardın diyelim. Birini sevmeyebilirsin, ilgi duymayabilirsin vs vs ama adamlara sırf ''birbirinin annelerine küfür ediyor'' diye laf edip bunlar çöp, adam değil vs laf ediyorsan evet kabul etmesen de içten içe kıskandığın için olduğunu düşünüyorum. Türkiyenin en az yarısı cem yılmazı sever sayar güler ama cem yılmaz da başkasının annesine küfür ediyor ? cem yılmazı çöp mü yapıyor bu ? veya arkadaşın olmasına gerek yok, hepimiz oyun oynuyoruz ve oyun oynarken sinirlenip karşıdaki adama sövüyoruz ve çöp mü yapıyor bu bizi ? benim takıldığım nokta bu yani. Yukarıdakilerin hiçbirisini savunmuyorum sadece yorumlarınız garibime gitti.

Çocuğa yaranacam diye girmediğin şekil kalmadı bırak bu ayakları Red yalandan batağa sürüklüyorsun genç zihinleri
@King artık bizim tarafta her konuda, her platformda savunurum kardeşimi.

Bunun haricinde yani genç bir insana ne söylersen söyle zaman kaybıdır genel anlamıyla, dinlemezler o yüzden zamana bırakmak lazım bu yayıncıların ne olup olmadıklarını çözeceklerdir.

Bu arada ben de @Wuma'yı kıskanıyorum bilinsin bütün dünya bilsin kıskanıyorum ulan kıskanıyorum var mı xD

Twitch'te ki bit dolandırıclığı olayından sonra bu yayıncıların ne mal olduğunu gördük zaten. İçlerinden bunu yapmamış olanlarda vardır illaki ama genel olarak yayıncılık mesleğinin gözümde değerli bir yeri yok.

Geçen trendlerde Elraen'in ''3 milyonluk evini gezdik'' diye video gördüm. Yorumlarda şu yazıyordu ''abi hak ettiğin yere geldiğin için seviniyorum.'' kamera karşısında palavra hikayeler anlatarak 3 milyonluk ev alan birisi var, buna sevinen kişi ise 65 yaşında emekli olacak fakir Türk genci. Benim tepkim bu saçmalığa. İnsanlar açlıktan sevgilisiyle sinemaya bile gidemezken bunları övüyorlar ve ''bağış'' atmaya çalışıyorlar.

Arada yayın açarsa Uthenera izliyorum. Birkaç tane de yabancı yayıncı. Kafa dağıtmak için iyi oluyor.

Vasıfsız, boş adam gibi söylemleri de şahsen doğru bulmuyorum. Aranan vasıf nedir ki? Bu herifler senden benden çakal, sektörü önceden gördüler ve hepsi zengin oldu. Biz de burada ancak yorum yazarız.

Yazdıklarımın neresinde tiktok fenomeni, popçu, trapçi lafını çıkardın ? Hadi çıkardın diyelim. Birini sevmeyebilirsin, ilgi duymayabilirsin vs vs ama adamlara sırf ''birbirinin annelerine küfür ediyor'' diye laf edip bunlar çöp, adam değil vs laf ediyorsan evet kabul etmesen de içten içe kıskandığın için olduğunu düşünüyorum. Türkiyenin en az yarısı cem yılmazı sever sayar güler ama cem yılmaz da başkasının annesine küfür ediyor ? cem yılmazı çöp mü yapıyor bu ? veya arkadaşın olmasına gerek yok, hepimiz oyun oynuyoruz ve oyun oynarken sinirlenip karşıdaki adama sövüyoruz ve çöp mü yapıyor bu bizi ? benim takıldığım nokta bu yani. Yukarıdakilerin hiçbirisini savunmuyorum sadece yorumlarınız garibime gitti.
Yaptığınız tartışmayı pek okumadım ama birbirlerinin anasına küfür eden adamlar boş adamlardır.
Birbirinin anasına küfür eden adamların kaç parası var, kaç takipçisi var, kaç adamı var diye düşünmeden bunu söyleyebilirim.

Yok ben takılmıyorum zaten isteyen sever isteyen sevmez. Ben sadece bir şeyler başarmış insanların başarısını küçümsemeyi anlayamıyorum, hani sen ne yapıyorsun peki diye sorarlar adama. Bu çağda internet üzerinden bir şeyler üretip para kazanmak kadar normal bir şey yok.
Sanırım kalite konusunda insanlar önyargılı davranıyorlar. Üslubu karakteri leş insanlar bir çoğu.
Amaa işini iyi yapanlarda var o yayıncılar arasında tabi. Kaldı ki çoğu kişi oyun alamıyor şu dönemde. İzleyip takip ediyoruz. Mesela Enis kirazoğlu çok iyi iş yapıyordu yayıncı sayilmasa da.

Bunun dışında insanlar ne yapıyor ki diye sorma her insan farklı şekilde mücadele ediyor.

Neyse benimde bir projem var. Mesela simülasyon izlemeyi seviyorum. Bir tane adam var youtuber NBA simule ediyor paso ve sonuçlar farklı oluyor her seferinde.
Şimdi şey düşünmüştüm. Mesela spor müsabakaları yerine böyle çarpışan yapay zeka takımları olsa bir spor benzeri oyun tarzı birşey olsa inanılmaz izlenir. Düşünsenize FIFA tarzı bir oyun simülasyonu ligler transferler falan yapılıyor ama oyuncular hani hem özel yetenekliler hemde yapay zekaya göre sakatlanip devam ediyorlar. İlla futbol benzeri birşey olmasına da gerek yok. Dövüş tarzı bir oyundanda bu geliştirilebilir. Canlı anime olur çok ilgi çeker

Bu iş açıkça bom boş bir iş. Okul okumuş vs diye savunuyor arkadaş canım kardeşim kimler kimler neler okuyor neler başarıyorlar. dünya çapında gençlerimiz var onları örnek alın. Aralarında bi pinti starcraft oynardı onu hatırlıyorum kafa bir adam gibiydi üslubu temizdi.
ama izlemeye vaktim yok. İzleyenin keyfidir ama bu adamlar oyun oynuyor diye ne yapalım?
Hiçbirine ilgi duymuyorum. Fakat yorumlardan çıkardığım şey biraz kıskançlık olduğu. ''Oyun oynayarak para kazanma'' Kolay para kazanma'' gibi sebeplerden dolayı sanırım bi kıskançlık oluşmuş insanların içinde. Küfür ettiği kişinin bi itirazı yoksa neden sizi ilgilendiriyor bu kadar ? Muhtemelen küfürü yiyen arkadaşının umrunda olmamıştır.
Evet küfür edilen birey rahatsız olmuyor diye biz de sevmek zorundayız. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık