Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz İlk 10 Karakter

Sırasız, ilk sayfamı sileyim, sırf tayfa koymuşum

Sev

1. Luffy
  2. Zoro
  3. Nami
  4. Sanji
  5. Kizaru
  6. Aokiji
  7. Akainu
  8. Smoothie
  9. Shanks
Sevmedigim Rosa arc var. Çoğu karakterini sevmiyorum. Dofun MF halini severim yine de.

Üye silindi 1004

Sırasız, ilk sayfamı sileyim, sırf tayfa koymuşum

Sev

1. Luffy
  2. Zoro
  3. Nami
  4. Sanji
  5. Kizaru
  6. Aokiji
  7. Akainu
  8. Smoothie
  9. Shanks
Sevmedigim Rosa arc var. Çoğu karakterini sevmiyorum. Dofun MF halini severim yine de.
Dof'un MF hali üst düzey kaliteydi sonra kendisi karikatür kötüsü yaptılar forum fanı oldu. :hhh:

Dof'un MF hali üst düzey kaliteydi sonra kendisi karikatür kötüsü yaptılar forum fanı oldu. :hhh:
Marineford halini hoş buluyordum. Konuşmaları olsun, hareketleri olsun, WB dünyayı alt üst ederken ettigi laflarda bir cool adam duruşu var.

Rosada 100 bölüm öncesi Punk Hazard var. İnanılmaz bunalmistim kendinden. Çocuk hali de çok iyiydi bunu da belirtiyim. Serisi çıksa okunur

Üye silindi 1004

Marineford halini hoş buluyordum. Konuşmaları olsun, hareketleri olsun, WB dünyayı alt üst ederken ettigi laflarda bir cool adam duruşu var.

Rosada 100 bölüm öncesi Punk Hazard var. İnanılmaz bunalmistim kendinden. Çocuk hali de çok iyiydi bunu da belirtiyim. Serisi çıksa okunur
Fakir ve zengin çocuklarla ilgili ettiği laflardan sonra şımarık bir zengin çocuğu çıkması ve betanın teki olması... @Wataame Daisuki @Millennium Wizard

Ben burada liste yapmıştım galiba ama bir daha yapayım. Sıralama güvenilir değildir aklıma geldikçe yazdım

Sevdiklerim
Rosinante
Whitebeard - Ryuma
Dadan
X-Drake
Sanji
Brook
Law
Ace
Smoker
Bellemere
(Listeye bak, yarısı ölü :hhh: )

Sevmediklerim
Oden (sonradan ortaya çıkıp zirveleri zorladı baya)
Roger
Garp
Kaido (ezikus delikus)
Doflamingo (ama kaliteli kötü kabul ediyorum)
Yasopp (kalitesizlikte 1 numara)
Kutsal ejderler
Judge ve ekürisi
Karmel ana

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık