Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Tower Of God Karakteri

En Sevdiğiniz Tower Of God Karakteri

• Kullanılan toplam oy
    83
Seride yeni güncele geldim. Karakter olarak urek tek geçilir bu kadar net. Rechael yılın ..... ödülü adayı. Ama gözlüklü aile lideri üç dilek vericekti. Belli olmasa da şuan baam'dan güçlü olabilir.

Şu baam'ın ismine takıldım ben. Niye 25. Baam. Yani 24., 23. olanlar mı vardı. Yoksa iradesini taşıdığı kişiler geçmişte 24 kişimiydi. Sanji olayı gibi olmuş biraz:flaugh:

Bu gidişle bir 5 senesi daha var gibi. Bölümler ne kadar zaman aralıklarla çıkıyor bilmiyorum.
Rachel kim Baam'ı geçmek kim :)

Normalde öyle. Ama şuan daha güçlü olabilirmiş gibi geliyor. Gözlüklü eleman tehlikeli duruyor. Seri sonu tabikide baam olmalı. Ama seride kevaşe eksik olmuyor.

Bu arada novel'i varmı serinin?
Aslında Talse Uzer Stories adında tog evreninde geçen ama başka mekan ve olaylar hakkında da hikayeler anlatan birden fazla hikayeyi içinde barındıran(içlerinden birisi tog) hikayeler bütünü varmış fakat SIU bu hikayeleri Tog’un webtoonuna başlayınca blogundan silmiş. Bir kaç bölüm ingilizce olarak var ama onlarda manga şeklinde. Yazılı hikayeler de vardır diye düşünüyorum. Blogunda tog ile alakalı bir çok bilgi paylaşıyordu zaten ama diğer hikayelere şu an değinmiyor sanırım.

https://towerofgod.fandom.com/wiki/Talse_Uzer_Story

Aslında Talse Uzer Stories adında tog evreninde geçen ama başka mekan ve olaylar hakkında da hikayeler anlatan birden fazla hikayeyi içinde barındıran(içlerinden birisi tog) hikayeler bütünü varmış fakat SIU bu hikayeleri Tog’un webtoonuna başlayınca blogundan silmiş. Bir kaç bölüm ingilizce olarak var ama onlarda manga şeklinde. Yazılı hikayeler de vardır diye düşünüyorum. Blogunda tog ile alakalı bir çok bilgi paylaşıyordu zaten ama diğer hikayelere şu an değinmiyor sanırım.

https://towerofgod.fandom.com/wiki/Talse_Uzer_Story
Tşk

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık