Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En sevdiğiniz One Piece Açılışı

We are dinleyince o ilk bölümlere geri dönmüş hissi veriyor.İnsana izlediği ilk bölümleri,o ruhu hatırlatıyor.Böyle opening çok az.Birde bleachten İchirin no Hana var böyle.

kaze wo sagashite müzik klip 10 numara.we are ilk göz agrısı.op 15 13 11 14 ,we are remix hariç hepsi 10 numara.açar dinlerim sürekli dolanır listede.

Tekrar baktımda 3,4,9,14 ve diğer we are versiyonları bence geri kalanı yanında sönük kalıyor.En azından şarkı açısından.Görüntüler daha iyi olabilir.

İlk openingler bana daha hoş geliyor, beşe kadar olanlarda o macera hissini çok iyi yansıtan parçalar kullanmışlar, diğerleri de çok güzel parçalar ama ne bileyim o hissi yansıtamıyorlar bence, oyum Believe'e gitti.

İlk openingler bana daha hoş geliyor, beşe kadar olanlarda o macera hissini çok iyi yansıtan parçalar kullanmışlar, diğerleri de çok güzel parçalar ama ne bileyim o hissi yansıtamıyorlar bence, oyum Believe'e gitti.
Believe de nerdeyse we are kadar iyi.Karakterler soldan sağa gözükürkenki etkisi süper.O sıralar logue town bölümleri vardı sanırım aklıma direk o bölümleri getiriyor.

2 nin girişi çok iyi. 6 nın tamamı iyi nerdeyse. 10 zaten o cover beni benden alıyor. 11 baya canlı bir opening 17 ise Akainunun karşısına Luffyi koymuşlar daha ne :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık