Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Kötü

Asla karşılaşmak istemiyorum bununla dediğin kim ?

• Joker

Kullanılan: 35 48.6%
  • Twisty

Kullanılan: 1 1.4%
  • Chucky

Kullanılan: 5 6.9%
  • Pennywise

Kullanılan: 7 9.7%
  • Freddy

• Jigsaw

• Diğer

Kullanılan: 4 5.6%
  • Jason Voorhees

Kullanılan: 4 5.6%
  • Michael Myers

Kullanılan: 2 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    72
Darth Vader bunlar gibi insan senin verdiğin örnekler hem insan üstü varlık + kitap temelli karakterler Darth Vader sinematografig karakter.
Darth Vader evren olarak farklı bir zamanı ve evreni ele alıyor. Bizim bu karakterlerimiz ise Dünya'yı ve bulundukları zamanı ele alıyor. Ayrıca Anakin de gerçekten kötü bir karakter ancak buradaki adamlarla tarz olarak aynı değil. Konuya girişte farklı platformlardan kötüleri ele alacağımı da belirtmiştim yanlış hatırlamıyorsam.Eğer bu karakterlerden biri olarak nitelendiriyorsa senin mantık görüşün diğer kısmı senin için var.

En sevdiğim kötü tartışmasız joker ancak karşılaşmak istemediğim kişi Jigsaw'dır. Uzuvlarımdan birini kaybetmek istemem :D

Darth Vader evren olarak farklı bir zamanı ve evreni ele alıyor. Bizim bu karakterlerimiz ise Dünya'yı ve bulundukları zamanı ele alıyor. Ayrıca Anakin de gerçekten kötü bir karakter ancak buradaki adamlarla tarz olarak aynı değil. Konuya girişte farklı platformlardan kötüleri ele alacağımı da belirtmiştim yanlış hatırlamıyorsam.Eğer bu karakterlerden biri olarak nitelendiriyorsa senin mantık görüşün diğer kısmı senin için var.
Eskilerden bunlarda var :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık