Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiginiz Kahraman

RDJ varken Iron Man çizgi roman aleminde Spider Man. Gücüne en çok hasta olduğum karakter ise Flash. Evrenin içinden geçecek kadar hızlı olacaksın abi hızdan daha karizma bir güç yok. Hayvan evladı saniyenin bilmem kaç binde birinde 500 bin insan taşımıştı teker teker.

RDJ varken Iron Man çizgi roman aleminde Spider Man. Gücüne en çok hasta olduğum karakter ise Flash. Evrenin içinden geçecek kadar hızlı olacaksın abi hızdan daha karizma bir güç yok. Hayvan evladı saniyenin bilmem kaç binde birinde 500 bin insan taşımıştı teker teker.
New 52'de Superman Darkseid'ın Omega Beam'ini yiyince lanet olsun Superman ben uçamıyorum diyordu, güldürdü baya.

Koskoca DC, bir Oda gibi Geppou kullanmayı akıl edememiş.

Edit: Gerçi Geppou daha çok bacakta olan özel süper kuvvet ile alakalıydı sanırım ondan.

Son düzenleme:
New 52'de Superman Darkseid'ın Omega Beam'ini yiyince lanet olsun Superman ben uçamıyorum diyordu, güldürdü baya.

Koskoca DC, bir Oda gibi Geppou kullanmayı akıl edememiş.

Edit: Gerçi Geppou daha çok bacakta olan özel süper kuvvet ile alakalıydı sanırım ondan.
Flash kadar hızlı olayım uçmasam da olur ama havada hareket etme işini de çözmüşlerdir herhalde bir şekilde. 80 yıllık karakter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık